Praktická grilovacia podložka vhodná do každej domácnosti - 2 ks v balení

Grilovacia podložka Yoshi

Grilovacia podložka - skvelý vynález do každej domácnosti a záhrady. Zabraňuje zašpineniu roštu, prepadávaniu jedla či spáleniu. Poslúži aj ako náhrada papiera na pečenie!

Grilovacia podložka Yoshi

Ostatné varianty ponuky

43x kúpené
Grilovacia podložka Yoshi 66%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Pre zdravšie a jednoduchšie grilovanie

Určite to poznáte aj vy - kúpili ste nový gril, zavolali všetkých kamarátov a pyšne im pripravovali chutné chrumkavé jedlo. Zrazu bol však cítiť nepríjemný spálený zápach, mäso a zelenina zrazu na grile neboli a prepadli sa vám dole. A namiesto výbornej grilovačky ste museli objednať pizzu. Teraz sa môžete vyhnúť podobným hostiteľským katastrofám vďaka jednoduchému triku - šikovnej podložke na gril vhodnú na všetky typy jedál. Jedlo vďaka nej zostane nepripálené, šťavnaté a chutné. Navyše ju môžete využiť aj v domácnosti namiesto papiera na pečenie.

V skratke

  • zľava na grilovaciu podložku Yoshi 
  • v balení väčšia a menšia podložka
  • skvelá pomôcka na zjednodušenie grilovania
  • zabraňuje prepadávaniu jedla na grile
  • ochrana pred pripálením
  • vhodné aj ako "vymazanie" plechu na pečenie pizze či koláčov

 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí max. na 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.najvec.sk

 

telefón:
+421 911 112 157