Ginkgo biloba a kórejský ženšen - dva zázraky prírody v jednom výživovom doplnku! Pri kúpe 3 ks darček - čístý organický prášok maca ZDARMA

Ginkgo biloba a kórejský ženšen (balenie 60 tabliet)

Vyskúšate hneď dva zázraky prírody v jednom výživovom doplnku. Ginkgo Biloba aj kórejský ženšen vám pomôžu upevniť zdravie a zbavia vás zlej nálady.

Ginkgo biloba a kórejský ženšen (balenie 60 tabliet)

Ostatné varianty ponuky

158x kúpené
Ginkgo biloba a kórejský ženšen (balenie 60 tabliet) 74%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 3€ za každé 3 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Pamäť a energia

Ginkgo dvojlaločné je asi najznámejšia živá fosília na svete - na zemi sa v nezmenenej podobe vyskytuje už viac než 300 miliónov rokov. Táto zázračná rastlina je v Ázii považovaná za posvätnú a často býva vysádzaná práve v okolí chrámov pre jej vzácne účinky. Ginkgo totiž zlepšuje pamäť, prekrvenie a pomáha využívať kyslík v ľudskom tele. Je vhodné pri zápaloch, strese či bolestiach hlavy. Kórejský ženšen je zasa považovaný za liek na starnutie, pomáha pri depresiách a umožňuje obnovu telových buniek. Keď sa tieto dva zázraky prírody spoja do jedného prípravku, je z toho doslova bomba pre upevnenie vášho zdravia a posilnenie imunity. 

Nakúpte 3 balenia a získajte darček - čistý organický prášok maca alebo sa zásobte rovno 5 baleniami a získate ešte aj balenie 200 g konopného proteínu ZADARMO!

V skratke

  • zľava na tablety s extraktom z ginkgo biloba a kórejského ženšenu
  • zlepšuje náladu a pamäť
  • pomáha pri únave a nervozite
  • zvyšuje odolnosť organizmu voči ochoreniam
  • pomáha pri fyzickom aj psychickom vyčerpaní
  • pri kúpe 3 kusov získate balenie 150g čistého organického prášku maca ZDARMA!

 

Informácie

Tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 dní od obdržania kupónu. Pri nákupe 3 balení Ginkgo biloba a kórejský ženšen získate darček balenie 150 g čistého organického prášku maca. Pri nákupe 5 kusov získate navyše balenie 200 g konopného proteínuPoštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.