Krásne nechty už za niekoľko minút - klasická, japonská manikúra alebo gélové nechty na nohách

Gélové nechty na nohách pre 1 osobu

Dokonalá starostlivosť o vaše nechty v Štúdiu Nela na Obchodnej ulici. Klasická či japonská manikúra alebo gélové nechty na nohách už od 4,99 €!

Gélové nechty na nohách pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 4,99 do 7,90

6x kúpené

Krásne nechty robia dámu

Ak aj vy túžite po dokonale krásnych a upravených nechtoch, neváhajte dopriať im tú najlepšiu starostlivosť a navštívte profesionálne Štúdio Nela na Obchodnej ulici v Bratislave. Tam vám urobia klasickú alebo japonskú manikúru, no potešia vás aj kvalitne upravené gélové nechty na nohách, po ktorých je dopyt po celý rok! :-)

V skratke

  • zľava na manikúru
  • na výber klasická alebo japonská manikúra
  • pre regeneráciu a zdravie nechtov
  • upravený a pestovaný vzhľad
  • poloha salóna v centre mesta

 

Informácie

Potrebná objednávka na tel.čísle 0903 064 089 s uvedením čísla a hesla kupónu. V prípade meškania 5-10 minút je nutné kontaktovať manikérku na čísle 0903 064 089, v opačnom prípade môže byť termín zrušený a presunutý na iný deň. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Posledné objednávky sa budú prijímať najneskôr 1 týždeň pred koncom platnosti kupónov. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Studio Nela

 

Obchodná 533/58
811 06 Bratislava
(vedľa McDonald´s)
 
telefón:
0903 064 089