Fotokniha plná vašich najlepších záberov - rôzne formáty, rozsahy a väzby

Fotozošit M05 - 40 strán

Nechajte si zviazať svoje obľúbené zábery do originálnej fotoknihy v rôznych rozsahoch a formátoch. Zaraďte do svojej knižnice aj knihu, ktorá bude celá o vás.

Fotozošit M05 - 40 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 7,90 do 27,90

28x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Kniha vášho života

Plný disk fotografií z dovoleniek, osláv či výletov a neviete čo s nimi? Nechajte si ich zvečniť na papier - presnejšie do úhľadnej fotoknihy v kvalitnom prevedení, ktorá sa bude vynímať vo vašej knižnici. Kedykoľvek si tak budete môcť prelistovať vaše najmilšie spomienky či najvydarenejšie zábery. A nie len vy, ale aj vaši priatelia či rodinní príslušníci. Vytvorte si knihu, ktorá zachytáva vzácne okamihy vášho života jednoduchým spôsobom, ktorý hravo zvládne každý.

Originálna fotokniha je aj hodnotným darčekom pre vašich blízkych.

 

V skratke

  • zľava na fotoknihy
  • rozsah od 40 - 104 strán pre vaše fotografie
  • v tvrdej knižnej väzbe
  • knihy sú tlačené na papier o hmotnosti 170 g/m2, okrem kníh EverFlat
  • novinka v podobe papiera EverFlat  - kniha bude pri otvorení plochá
  • fotoknihu vytvoríte z pohodlia vášho domova
  • super lacné stránky naviac
  • tip na jedinečný darček pre vašich blízkych

 

Informácie

V cene kupónu je aj potlač dosiek. Po obdržaní kupónu pokračujte na www.fotoknihy-mcl.sk. Zvoľte typ fotoknihy a stiahnite si program Album Maker pre Windows alebo Mac „verze pro majitele slevového kupónu“. Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potvrďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu; žiadne ďalšie informácie tu nepíšte - nebude brané do úvahy kvôli strojovému spracovaniu. Ak máte špeciálne prianie, napíšte e-mail.. 1 objednávka = 1 kód kupónu; pri dvoch objednávka je nutné napísať 2 kódy atď. Pri variante na 2 knihy sa knihy musia poslať do výroby súčasne. Zvoľte spôsob dopravy a dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s odkazom na online overenie objednávky (ak vám druhý e-mail nepríde, znamená to, že objednávka nie je evidovaná v systéme). Objednávky odoslané v rozmedzí 24 hodín sa posielajú na jedno poštovné - nie je treba o to žiadať. Tovar bude zaslaný na adresu zadanú pri kupovaní kupónu. Potlač dosiek zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ