Zaveste si na stenu vlastnú fotografiu - profesionálne fotoobrazy v rôznych veľkostiach

Fotoobraz na plátne 60x80/80x60 cm za 23,45 €

Ozdobte si stenu vášho interiéru originálnym obrazom na maliarskom plátne s vlastnou fotografiou už. Na výber z viacerých rozmerov!

Fotoobraz na plátne 60x80/80x60 cm za 23,45 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 9 variantov.

cena od 9,45 do 31,45

71x kúpené

Tá najkrajšia domáca galéria vyskladaná z vašich zážitkov

Ste krásni ako obrázok? V tom prípade nemíňajte za drahé umelecké diela a rovno zarámujte seba! Vyberte ten správny záber či moment zo svojho života, na ktorý radi spomínate a ozdobte si ním váš príbytok. Vystavte na obdiv svojho domáceho miláčika alebo milovanú osobu, aby ste ich mali stále na očiach. Vďaka fotoobrazom v rôznych formátoch si môžete byť istý, že nikto iný nebude mať taký istý doplnok, ako vy. Dotvorte váš bytík týmto unikátnym doplnkom alebo venujte originálny darček vašim blízkym.

V skratke

  • zľava na fotoobraz s vašou fotografiou
  • dodaný na profesionálnom maliarskom plátne
  • na výber rôzne rozmery
  • drevený rám s 2 cm lištou
  • tip na darček

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné produkt objednať prostredníctvom aplikácie FotoMagica, ktorá je zdarma stiahnuteľná na objednat.fotomagica.sk​. Kód kupónu vložíte v 2. kroku objednávania do poľa "Zľavové kupóny". Cena bude manuálne upravená pri spracovaní objednávky. V prípade, ak nebude kód kupónu zadaný v poli "Zľavové kupóny", bude produkt účtovaný v štandardnej cene. Fotoobraz vám bude doručený kuriérom priamo do rúk na adresu v SR (cena doručenia nie je v cene kupónu, je vo výške 4,50 € a platí sa pri prevzatí tovaru - na jedno doručenie je možné uplatniť 2 ks). Doba spracovania objednávky je štandardne 10 pracovných dní, môže sa však predĺžiť v závislosti od počtu objednávok prijatých v daný čas. V prípade uplatnenia si kupónu 10 a menej dní pred dátumom skončenia platnosti kupónu sa môže doba dodania predĺžiť. Túto zľavu nie je možné kombinovať s akoukoľvek inou zľavou poskytovateľa zľavy. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FotoMagica

 
zákaznícka podpora: