Veľká alebo XL fotokniha s tvrdými doskami s rôznymi rozsahmi

Fotokniha XL (30 x 30 cm - 80 strán ) - tvrdé dosky plne potlačiteľné za 23,95€

Originálny darček pre vašich blízkych - veľká alebo XL fotokniha s tvrdými doskami už od 9,95 € pre nakrajšie zábery v hodnotnej hmotnej podobe.

Fotokniha XL (30 x 30 cm - 80 strán ) - tvrdé dosky plne potlačiteľné za 23,95€

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 9,95 do 27,95

330x kúpené

Kniha vašich zážitkov a spomienok

Vytvorte si originálnu a hmotnú pamiatku, ktorá bude mať určite čestné miesto vo vašej knižnici - fotokniha s vašimi krásnymi fotografiami tu pre vás bude vždy, keď si budete chcieť s blízkymi zaspomínať na spoločné chvíle.

V skratke

  • zľava na fotoknihu 
  • poskladajte si vlastný fotopríbeh a získajte knihu najkrajších spomienok
  • vytvorte si profesionálnu fotoknihu z pohodlia vášho domova
  • na výber veľká fotokniha (24, 40, 64 alebo 104 strán) a fotokniha XL (48, 80 alebo 96 strán)

 

Informácie

Pre vytvorenie fotoknihy je potrebné si stiahnuť aktuálnu verziu programu FotoMagica (v 7.1.7.1 aktualizovaná 15.3.2015) z www.fotomagica.sk. Pri objednávaní je potrebné zvoliť v aplikácii FotoMagica produkt č. A30 pre veľkú fotoknihu (cca. A4) a produkt č. A20 pre fotoknihu XL (29x29 cm). Kód kupónu vložíte v 2. kroku objednávania do poľa "Zľavové kupóny". Cena bude manuálne upravená pri spracovaní objednávky. V prípade, ak nebude kód kupónu zadaný v poli "Zľavové kupóny", bude produkt účtovaný v štandardnej cene. Kupón je možné použiť aj na vyšší počet strán, účtované budú iba strany nad počet strán, na ktorý je zakúpený kupón. Fotokniha vám bude doručená kuriérom priamo do rúk na adresu v SR (cena doručenia nie je v cene kupónu, je vo výške 4,50 € a platí sa pri prevzatí tovaru).  Doba spracovania objednávky je štandardne 10 pracovných dní, môže sa však predĺžiť v závislosti od počtu objednávok prijatých v daný čas. V prípade uplatnenia si kupónu 10 a menej dní pred dátumom skončenia platnosti kupónu, sa môže doba dodania predĺžiť. Túto zľavu nie je možné kombinovať s akoukoľvek inou zľavou. Pre doručenie do Vianoc je potrebné urobiť objednávku do 5.12.2016. Kupón platí na fotoknihu podľa výberu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ