Fotoknihy s tvrdými doskami v dvoch veľkostiach a s rôznym počtom strán

Fotokniha veľká (cca A4 - 104 strán ) - orientácia na výšku alebo na šírku, tvrdé dosky plne potlačiteľné za 23,95€

Veľká alebo XL fotokniha s tvrdými doskami s rôznymi rozsahmi. Pretavte svoje najlepšie zábery do knižnej podoby! Vhodné ako originálny darček.

Fotokniha veľká (cca A4 - 104 strán ) - orientácia na výšku alebo na šírku, tvrdé dosky plne potlačiteľné za 23,95€

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 9,95 do 27,95

777x kúpené

Hodnotný prírastok do vašej knižnice

Ak ste počas celého roka cvakali ako o dušu, je na čase publikovať vaše výtvory. Vlastnú knihu môžete mať aj vy, stačí len pretriediť vaše najmilšie spomienky a v jednoduchom a intuitívnom programe sa pohráte s celkovým prevedením. Vaša knižnica tým získa jedinečný bestseller, ktorý sa bude vynímať na poličke a vy budete mať možnosť kedykoľvek zaspomínať na výnimočné chvíle. Fotokniha je tiež skvelý tip na darček pod vianočný stromček!

V skratke

  • zľava na fotoknihu 
  • poskladajte si vlastný fotopríbeh a získajte knihu najkrajších spomienok
  • vytvorte si profesionálnu fotoknihu z pohodlia vášho domova
  • na výber veľká fotokniha (24, 40, 64 alebo 104 strán) a fotokniha XL (48, 80 alebo 96 strán)
  • tip na darček

Informácie

Pre vytvorenie fotoknihy je potrebné si stiahnuť aktuálnu verziu programu FotoMagica (v 7.1.7.1 aktualizovaná 15.3.2015) z www.fotomagica.sk. Pri objednávaní je potrebné zvoliť v aplikácii FotoMagica produkt č. A30 pre veľkú fotoknihu (cca. A4) a produkt č. A20 pre fotoknihu XL (29x29 cm). Kód kupónu vložíte v 2. kroku objednávania do poľa "Zľavové kupóny". Cena bude manuálne upravená pri spracovaní objednávky. V prípade, ak nebude kód kupónu zadaný v poli "Zľavové kupóny", bude produkt účtovaný v štandardnej cene. Kupón je možné použiť aj na vyšší počet strán, účtované budú iba strany nad počet strán, na ktorý je zakúpený kupón. Fotokniha vám bude doručená kuriérom priamo do rúk na adresu v SR (cena doručenia nie je v cene kupónu, je vo výške 4,50 € a platí sa pri prevzatí tovaru).  Doba spracovania objednávky je štandardne 10 pracovných dní, môže sa však predĺžiť v závislosti od počtu objednávok prijatých v daný čas. Pre doručenie do Vianoc je potrebné urobiť objednávku do 5.12.2016. V prípade uplatnenia si kupónu 10 a menej dní pred dátumom skončenia platnosti kupónu, sa môže doba dodania predĺžiť. Túto zľavu nie je možné kombinovať s akoukoľvek inou zľavou. Kupón platí na fotoknihu podľa výberu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FotoMagica

 
zákaznícka podpora: