Fotoknihy so špirálovou väzbou - rôzne formáty a veľkosti

Fotokniha s krúžkovou väzbou A4 - S06 20x29 cm, 16 strán

Zabudnite na hŕbu priečinkov s fotkami vo vašom počítači. Skúste si vytvoriť tradičnú spomienkovú knihu - vlastný fotoalbum zo svojich najlepších fotografií a momentov, na ktoré chcete dlho spomínať.

Fotokniha s krúžkovou väzbou A4 - S06 20x29 cm, 16 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 12 variantov.

cena od 2,30 do 20,10

7x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,60€

(u vás za 14 dní od úhrady)

Zásielkovňa

2,60€

(osobný odber za 14 dní od úhrady)

Kuriér DPD

3,90€

(u vás za 14 dní od úhrady)

Fotky v tej najkrajšej podobe!

Zase sa vám nakopili fotky v počítači? Prišiel čas dať ich na papier! Ale nie na hocijaký - na kvalitný 200g lesklý fotopapier od Iva Print! Budete si tak môcť prezrieť všetky vaše najkrajšie spomienky v klasickom, nestarnúcom fotoalbume. Na výber máte viacero formátov a rozsahov. Vytvorte si kolekcie fotiek z dovolenky, osláv či výletov. Alebo sa predveďte so sériou umeleckých fotiek v profi balení. Presvedčte sa, že fotoknihy sú najlepší spôsob, ako nezabudnúť na vzácne chvíle!

V skratke

  • zľava na fotoknihy so špirálovou väzbou
  • na výber niekoľko rozmerov a formátov
  • fotky vytlačené na lesklom 200 g papieri
  • kvalitné prevedenie
  • skvelý tip na darček

Informácie

Na 1 fotoalbum sa dá uplatniť iba jeden zľavový kupón. Po obdržaní kupónu pokračujte na stránku predajcu. Stiahnite si program Album Maker. Zvoľte zakúpený typ albumu: S04 14 × 20 cm, S06 20 × 29 cm alebo S08 29 × 40 cm a vyberte počet strán. V programe  si vytvorte fotoknihu, ak by ste potrebovali pomoc kliknite na ikonu „pomocník“, kde sú podrobne popísané všetky kroky pri vytváraní knihy, ak ste presvedčení, že je všetko v poriadku kliknite na ikonu objednať. Skontrolujte si náhľad vytvorenej fotoknihy a vyplňte všetky potrebné údaje. V kroku č. 3 v časti „Komentár“ vložte číslo kupónu. V kroku č. 5 zvoľte „Spôsob dopravy“. Na každý 1ks objednávky je potrebný 1 kupón, ak máte viac objednávok je potrebné zapísať aj ostatné. Cena uvedená v objednávkovom liste je informatívna, pre vás je záväzná cena uvedená na kupóne. V prípade nejasností kontaktujte poskytovateľa na info@myphotostory.eu. Po zaslaní objednávky obdržíte email o jej prijatí - zároveň je to oznámenie, že objednávka bola prijatá a je v poriadku, ak neobdržíte tento e-mail, objednávka nie je evidovaná. Po realizovaní objednávky ju už nie je možné zrušiť, nakoľko ide o objednávku vytvorenú podľa požiadaviek zákazníka  Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

IVA PRINT, s. r. o.

Robotnícka 701/2
900 44 Tomášov