Kvalitná fotokniha s najkrajšími spomienkami na oslavy, dovolenky či najdôležitejšie životné momenty

Fotokniha formát A3 na šírku - K25, 104 strán, tvrdá knižná väzba

Fotokniha je najlepší spôsob ako si uchovať svoje najcennejšie spomienky. Vytvorte si spomienkovú knihu s najlepšími zážitkami, na ktoré budete môcť spomínať aj po rokoch.

Fotokniha formát A3 na šírku - K25, 104 strán, tvrdá knižná väzba

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 7,90 do 27,90

44x kúpené
Fotozošit formát A4 na výšku - M05, 40 strán 61%
Fotokniha formát A4 na výšku - H17, 44 strán, tvrdá knižná väzba 69%
Fotokniha formát A4 na výšku – H18, 104 strán, tvrdá väzba spevnená sponami 74%
2x fotokniha formát A4 na výšku - H17, 44 strán, tvrdá knižná väzba 74%
Fotokniha Everflat formát 30x30 cm - H13, 52 strán, tvrdá knižná väzba 56%
Luxusná fotokniha Everflat panorama formát A4 na šírku - H29, 40 strán, pevná knižná väzba 56%
Fotokniha formát A3 na šírku - K25, 104 strán, tvrdá knižná väzba 67%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Uchované najlepšie zážitky

Radi čítate knihy? Čo tak vytvoriť si vlastnú? O živote, o vás, o vašich najbližších? Vytvorte si tú najoriginálnejšiu knihu, ktorá bude obsahovať fotografie z osláv, dovoleniek, ale aj obyčajných, no stále krásnych okamihov. Bola by škoda, keby "zapadli prachom" v nejakom zabudnutom priečinku v počítači, čo poviete? Dajte si ich zvečniť tak, aby ste si ich v kruhu blízkych mohli kedykoľvek pripomenúť!

V skratke

  • zľava na fotoknihy
  • rozsah od 40 do 104 strán pre vaše fotografie
  • v tvrdej knižnej väzbe
  • knihy sú tlačené na papier o hmotnosti 170 g/m2, okrem kníh EverFlat
  • novinka v podobe papiera EverFlat  - kniha bude pri otvorení plochá
  • fotoknihu vytvoríte z pohodlia vášho domova
  • super lacné stránky naviac
  • tip na jedinečný darček pre vašich blízkych

 

Informácie

V cene kupónu je aj potlač dosiek. Po obdržaní kupónu pokračujte na www.fotoknihy-mcl.sk. Zvoľte typ fotoknihy a po kliknutí na "stiahnutie programu MCLAB" si stiahnite nový program MCLab „verze pro majitele slevového kupónu“. Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potrvďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu; žiadne ďalšie informácie tu nepíšte - nebude brané do úvahy kvôli strojovému spracovaniu. Ak máte špeciálne prianie, napíšte e-mail. 1 objednávka = 1 kód kupónu; pri dvoch objednávkach je nutné napísať 2 kódy atď. Pri variante na 2 knihy sa knihy msua poslať do výroby súčasne. Zvoľte spôsob dopravy a dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s upravenou cenou a s odkazom na online overenie objednávky (ak vám druhý e-mail nepríde, znamená to, že objednávka nie je evidovaná v systéme). Objednávky odoslané v rozmedzí 24 hodín sa posielajú na jedno poštovné - nie je treba o to žiadať. Hotová objednávka sa zasiela na fakturačné údaje. Tovar bude zaslaný na adresu zadanú pri kupovaní kupónu. Potlač dosiek zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Poštovné vo výške 3,99 € (nad 5 kusov 5,99 €)nie je zahrnuté v cene kupónu, platí sa pri preberaní tovaru. Doba dodania je do 14 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Poskytovateľ