Veľká niťou šitá fotokniha s tvrdými doskami - darujte svojim blízkym dokonalý dar

Fotokniha A48_PhotoSewnBook (210x210) - 40 strán

Ak nemáte radi čítanie kníh, je to úplne v poriadku. Do fotoknihy s vašimi spomienkami sa celkom určite vždy radi pozriete. Vytvorte si ju jednoducho len za niekoľko minút.

Fotokniha A48_PhotoSewnBook (210x210) - 40 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 12 variantov.

cena od 9,79 do 49,99

92x kúpené

Najlepšie sviatočné čítanie

Nadviažte na vaše krásne okamihy a povýšte ich na novú úroveň. V tvrdej, niťou šitej väzbe sa vaše fotografie budú vynímať oveľa lepšie ako vo vašom notebooku, fotoaparáte či smartfóne. Nenechávajte si ich len pre seba a vytvorte si z vašich jedinečných fotografií vlastnú fotoknihu plnú nezabudnuteľných spomienok, ktoré ste zažili so svojimi blízkymi. Podeľte sa s nimi a venujte sebe či vašim blízkym nádherný darček.

Vyberte si z fotokníh so 6 rôznymi rozsahmi tú vašu a vdýchnite vašim digitálnym záberom fyzickú podobu!

V skratke

  • zľava na fotoknihy rôznych formátov a rozsahov
  • poskladajte si vlastný fotopríbeh a venujte originálny darček
  • vytvorte si profesionálnu fotoknihu z pohodlia vášho domova
  • niťou šitá knižná väzba (výborná otvárateľnosť a doživotná pevnosť väzby)
  • až 200 strán za bezkonkurenčnú cenu 

 

 

Informácie

Na vytvorenie fotoknihy je potrebné si stiahnuť bezplatný softvér goSTORYgo PhotoBook z: http://www.fotokniha-gostorygo.sk/sk/Start/Fotokniha-softver-na-stiahnutie.html (číslo kupónu zadáte v online systéme objednávania). Možnosti vyzdvihnutia fotoknihy sú: doručenie kuriérom (4,50 €), osobný odber na výdajných miestach Zásielkovňa.sk (3,50 €), osobný odber v 170 odberných miestach po celom Slovensku vrátane všetkých obchodných centier (1,49 €). Dopravu a prípadný doplatok je možné uhradiť vopred kartou pri objednaní (+0 €) alebo dobierkou pri prevzatí balíka (+1 €). Máte možnosť spojiť viac objednávok do jednej a dopravu platíte len raz, návod nájdete na stránke: http://www.fotokniha-gostorygo.sk/sk/Podpora/Zdruzenie-objednavok.html. Kompletný cenník doručenia nájdete na webovej stránke. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

TYPOSET

 

Račianska 190
831 06 Bratislava

telefón:
02 21 29 50 50
 
 
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:30 - 16:30 hod. (osobnú návštevu si dohodnete telefonicky)