Fotokniha v tvrdých doskách s leským kriedovým papierom - na výber 40, 60 alebo 80-stranový variant

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 40 strán

Majte svoje najmilšie okamihy vždy po ruke - fotokniha s pevnou väzbou. Až 40, 60 alebo 80 strán spomienok! Super tip na darček.

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 40 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 11,90 do 19,99

53x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 4,49€ za každé 3 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Najkrajšie okamihy v najkrajšej podobe

Na to aby človek vydal vlastnú knihu nepotrebuje ani básnické črevo, ani spisovateľský talent. Bohato stačí mať zopár vydarených záberov, ktoré si môžete nechať zvečniť do šikovnej fotoknihy. Vaša knižnica tým získa ozajstný "bestseller", s ktorým si budete môcť kedykoľvek osviežiť vzácne okamihy z dovolenky či rodinných osláv. Kniha prichádza v tvrdých doskách a jej strany tvorí kvalitný lesklý kriedový fotopapier, ktorý digitálnym fotografiám sotva môže konkurovať. Takýto darček navyše celkom určite poteší vašich blízkych pod vianočným stromčekom!

V skratke

  • zľava na fotoknihu A4 na výšku
  • tvrdé dosky
  • na výber rôzne rozmery 
  • kvalitný kriedový papier

 

Informácie

Na uplatnenie kupónu je potrebné stiahnuť si zdarma aplikáciu na www.efotokniha.cz/ke-stazeni/, v ktorej si knihu sami zostavíte. Zvoľte produkt 01_fotokniha A4 (na výšku), zostavte si svoju knihu a v aplikácii vyplňte objednávku, ktorá sa potom automaticky odošle spolu s dátami pre výrobu knihy. Do políčka "Komentár" v druhom kroku objednávky je nutné uviesť názov zľavového portálu a kód kupónu. V objednávke si vyberiete doručenie na vami zvolenú adresu. Tovar vám bude doručený do 14 pracovných dní od vytvorenia objednávky. Poštovné a balné v rámci SR 4,49 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.efotokniha.cz

 

telefón:
+420 704 044 750