Fotokniha v tvrdých doskách s leským kriedovým papierom - na výber 40, 60 alebo 80-stranový variant

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 40 strán

Majte svoje najmilšie okamihy vždy po ruke - s fotoknihou v pevnej väzbe. Až 40, 60 alebo 80 strán spomienok! Super tip na darček pre vašich milovaných.

Fotokniha A4 na výšku - pevná väzba, 40 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 11,90 do 19,99

32x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér InTime

4,49€

(u vás za 14 dní od úhrady)

Najkrajšie okamihy v jednej knihe

Na to aby človek vydal vlastnú knihu nepotrebuje ani básnické črevo, ani spisovateľský talent. Bohato stačí mať zopár vydarených záberov, ktoré si môžete nechať zvečniť do šikovnej fotoknihy. Vaša knižnica tým získa ozajstný "bestseller", s ktorým si budete môcť kedykoľvek osviežiť vzácne okamihy z dovolenky či rodinných osláv. Kniha prichádza v tvrdých doskách a jej strany tvorí kvalitný lesklý kriedový fotopapier, ktorý digitálnym fotografiám sotva môže konkurovať. Potešte svojich milovaných darčekom, ktorý nemá na svete páru!

V skratke

  • zľava na fotoknihu A4 na výšku
  • tvrdé dosky
  • na výber rôzne rozmery 
  • kvalitný kriedový papier

 

Informácie

Na uplatnenie kupónu je potrebné stiahnuť si zdarma aplikáciu na www.efotokniha.cz/ke-stazeni/, v ktorej si knihu sami zostavíte. Zvoľte produkt 01_fotokniha A4 (na výšku), zostavte si svoju knihu a v aplikácii vyplňte objednávku, ktorá sa potom automaticky odošle spolu s dátami pre výrobu knihy. Do políčka "Komentár" v druhom kroku objednávky je nutné uviesť názov zľavového portálu a kód kupónu. V objednávke si vyberiete doručenie na vami zvolenú adresu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

*}