Prvotriedna niťou šitá fotokniha - na výber formáty A4 na výšku, na šírku alebo štvorcové v tvrdých doskách

Fotokniha A4 na šírku (29 x 21 cm) A44_PhotoSewnBook - 120 strán

Ak nemáte radi čítanie kníh, je to úplne v poriadku. Do fotoknihy s vašimi spomienkami sa celkom určite vždy radi pozriete. Vytvorte si ju jednoducho len za niekoľko minút.

Fotokniha A4 na šírku (29 x 21 cm) A44_PhotoSewnBook - 120 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 24 variantov.

cena od 9,79 do 84,99

22x kúpené

Najlepšie čítanie

Nadviažte na vaše krásne okamihy a povýšte ich na novú úroveň. V tvrdej, niťou šitej väzbe sa vaše fotografie budú vynímať oveľa lepšie ako vo vašom notebooku, fotoaparáte či smartfóne. Nenechávajte si ich len pre seba a vytvorte fotoknihu plnú spomienok na všetky výnimočné zážitky. Venujte sebe či vašim blízkym nádherný darček. Vyberte si z niekoľkých variantov fotokníh a vdýchnite vašim digitálnym záberom fyzickú podobu!

V skratke

  • zľava na fotoknihy rôznych formátov a rozsahov
  • poskladajte si vlastný fotopríbeh a venujte originálny darček
  • vytvorte si profesionálnu fotoknihu z pohodlia vášho domova
  • niťou šitá knižná väzba (výborná otvárateľnosť a doživotná pevnosť väzby)
  • až 200 strán za bezkonkurenčnú cenu 

Informácie

Na vytvorenie fotoknihy je potrebné si stiahnuť bezplatný softvér goSTORYgo PhotoBook z: http://www.fotokniha-gostorygo.sk/sk/Start/Fotokniha-softver-na-stiahnutie.html (číslo kupónu zadáte v online systéme objednávania). Možnosti vyzdvihnutia fotoknihy sú: doručenie kuriérom (4,99 €), osobný odber na výdajných miestach Zásielkovňa.sk (3,99 €), osobný odber v 170 odberných miestach po celom Slovensku vrátane všetkých obchodných centier (2,99 €). Dopravu a prípadný doplatok je možné uhradiť vopred kartou pri objednaní (+0 €) alebo dobierkou pri prevzatí balíka (+1 €). Máte možnosť spojiť viac objednávok do jednej a dopravu platíte len raz, návod nájdete na stránke: http://www.fotokniha-gostorygo.sk/sk/Podpora/Zdruzenie-objednavok.html. Kompletný cenník doručenia nájdete na webovej stránke: www.fotokniha-gostorygo.sk/sk/Produkty/Fotokniha-cennik-dorucenia.html. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. 

Poskytovateľ

TYPOSET

Račianska 190
831 06 Bratislava
02 21 29 50 50
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:30 - 16:30 hod. (osobnú návštevu si dohodnete telefonicky)

*}