Forma na betónové chodníky - Majster Dláždič

Forma na betónové chodníky za 9,90€

Špeciálna forma na betónové chodníky - Majster Dláždič len za 9,90€. Originálny dizajn pre vašu záhradu, výnimočnú široko-ďaleko!

Forma na betónové chodníky za 9,90€

Ostatné varianty ponuky

135x kúpené

Výnimočný dizajn pre vašu záhradu!

Záhrada, ktorú vám budú všetci závidieť! A to nielen kvôli nádherným kvetom či bohatej úrode, ale aj kvôli jej výnimočnému dizajnu. Na to ale potrebujete Majstra Dláždiča - špeciálnu formu na betónové chodníky! Nepravidelné tvary sú v tomto prípade skvelými prednosťami. Váš chodník nadobudne totiž šmrncový a zaujímavý tvar z hľadiska dizajnu.

Práca s Majstrom Dláždičom je naozaj úplne jednoduchá, takže ju zvládne kreatívec hociktorého pohlavia. Jednoducho ho umiestnite a zalejete betónom. Následne ho môžete, samozrejme, vymaľovať alebo skrášliť podľa vlastného gusta!

forma na beton

V skratke

  • zľava na špeciálnu formu na betónové chodníky za 9,90€
  • špeciálny materiál, ktorý možno zaliať betónom
  • originálne nepravidelné tvary
  • jednoduchá manipulácia, ktorú zvládne každý
  • šmrncový tvar chodníka
  • ideálny k výstavbe záhradného chodníka či podlahy pergoly

 

forma na beton

Informácie

Potrebná objednávka cez e-mail: dlazba@centrum.sk (do e-mailu uveďte meno a priezvisko, dodaciu adresu, číslo kupónu a názov tovaru). Poštovné a balné v rámci SR vo výške 3,60€ sa hradí ako doplatok pri doručení tovaru na dobierku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Strongest, s.r.o.

 
Fraňa Kráľa 492/11
Liptovský Hrádok 033 01
 
telefón: 
0907 572 881