Drevené puzzle s vlastnou potlačou - na výber 3 veľkosti

Drevené puzzle s vlastnou potlačou A4

Drevené puzzle s vlastnou fotografiou je skladačka na vyššej úrovni. Potešte svojich rodičov, súrodencov, manžela či priateľku originálnym darčekom, s ktorým sa spoločne zabavíte.

Drevené puzzle s vlastnou potlačou A4

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 4,90 do 7,90

36x kúpené
Drevené puzzle s vlastnou potlačou A4 75%
Drevené puzzle s vlastnou potlačou 30x30 cm 70%
Drevené puzzle s vlastnou potlačou 45x30 cm 74%

Kreativite sa medze nekladú

V obchodoch nájdete milióny druhov puzzle. Veľké i menšie, tmavé aj pestrofarebné, so zvieratkami či krajinkami, ale žiadne s vašou fotkou. Vytvorte si vlastné, s potlačou, podľa svojho gusta! Potešte seba alebo svojich blízkych jedinečným darčekom, ktorý nikde v obchodoch nenájdu. Kvalitné drevené puzzle vám pripraví kopec zábavy a relaxu. Stačí poslať obrázok alebo fotografiu odborníkom a tí sa o všetko postarajú. Skvelé, však?

Ak chcete stihnúť doručenie do Vianoc, vytvorte si objednávku do 13.12.2017. Pri neskorších objednávkach to už spoločnosť negarantuje.

V skratke

  • zľava na drevené puzzle
  • na výber viacero rozmerov
  • vlastná fotografia na originálnom drevenom puzzle
  • prírodný materiál
  • digitálna tlač na drevenú dosku
  • skvelý tip na darček
  • možný aj osobný odber v Senici

Informácie

Po zakúpení kupónu pošlite vami vybranú fotografiu a kupón na obrazy@printoviny.sk. Odporúčame uskutočniť objednávku čo najskôr po zakúpení kupónu. Vyberte si produkt, na ktorý ste si zakúpili kupón a ďalej postupujte podľa pokynov. V objednávke je potrebné zadať číslo a kód kupónu. Doručenie kuriérom DHL: poštovné a balné v rámci SR 5 € sa dopláca na dobierku pri prevzatí balíčka od kuriéra a platí na neobmedzený počet kupónov. Osobný odber do 48 hodín je možný v priestoroch G & H, s.r.o., Námestie oslobodenia 4/18, 905 01 Senica. O pripravení objednávky na výdajnom mieste budete vopred informovaní. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PrintHouse

Nám. Oslobodenia 4/18
905 01 Senica