Dornova metóda: 60-minútová manuálna terapia, ktorá pomáha pri bolesti chrbta aj kĺbov

Dornova metóda - manuálna terapia pre jednu osobu v trvaní 60 minút

Dornova metóda je najúčinnejší spôsob ako sa zbaviť bolestí chrbtice a kĺbov alebo zlého držania tela. Doprajte si túto manuálnu terapiu v salóne Perfect Body a začnite bojovať proti bolesti už dnes.

Dornova metóda - manuálna terapia pre jednu osobu v trvaní 60 minút

Ostatné varianty ponuky

94x kúpené

Lieči telo aj psychiku

Či už pracujete mentálne alebo manuálne, terapia pre chrbticu sa vám určite zíde. V Salóne Perfect Body si poradia nielen s bolestivým chrbtom, ale aj s nesprávnym držaním tela a boľavými kĺbmi. Manuálna terapia s názvom Dornova metóda je špeciálne ošetrenie, pri ktorom sa upravuje poloha posunutých platničiek a kĺbov. Keď sú kĺby a chrbtica v správnej polohe, nebolia vás svaly, odstraňujú sa psychické problémy a vplýva to aj na plodnosť. Príďte si uľaviť od najrôznejších zdravotných problémov a mentálne si oddýchnuť na manuálnej terapii v bratislavskom Ružinove!

 

Účinok Dornovej metódy sa môže posilniť v kombinácii s masážou podľa Breussa. Dobrá správa pre vás je, že aj Breussovu masáž v Perfect Body máme pre vás za zvýhodnenú cenu. Neváhajte a rezervujte si termín už dnes!

V skratke

  • zľava na manuálnu terapiu - Dornova metóda
  • dĺžka trvania 60 minút
  • pri bolestiach chrbtice, kĺbov, pri zlom držaní tela
  • pomáha aj pri neplodnosti, psychických problémoch a ďalších ťažkostiach
  • kontrola a náprava dolných končatín a kostrče
  • bez prudkých a násilných pohybov
  • rady ako správne cvičiť, udržiavať správne pohybové návyky
  • príjemné prostredie salónu

Informácie

Nutná objednávka na tel. čísle 0915 064 822 (pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Zrušenie alebo zmenu termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Na procedúru je potrebné priniesť si so sebou čitateľne vytlačený kupón.

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
(prízemie multifunkčného objektu)
821 02  Bratislava

0915 064 822
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:00 - 20:00
so: na objednávku