Fantastická pizza alebo cestoviny v rodinnej reštaurácii La Famiglia v Ružomberku za skvelú cenu pri príležitosti 1. narodenín podniku

Domáce čerstvé cestoviny podľa vlastného výberu z jedálneho lístka (300g - 350g)

Príďte ochutnať poctivú domácu kuchyňu s troškou talianskeho temperamentu. Čaká vás famózna pizza alebo cestoviny v reštaurácii La Famiglia v Ružomberku.

Domáce čerstvé cestoviny podľa vlastného výberu z jedálneho lístka (300g - 350g)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

177x kúpené

Oslávte prvé narodeniny obľúbenej rodinnej reštaurácie skvelou zľavou!

Niektoré rodiny sú známe tým, že v nich občas lietajú taniere. V rodinnej reštaurácii La Famiglia "lietajú" taniere taktiež - iba s tým rozdielom, že sú plné výborných jedál a končia na stoloch spokojných hostí. Zastavte sa v Ružomberku a vychutnajte si famóznu pizzu alebo cestoviny. Denne ich tu pre vás pripravujú z poctivých a čerstvých surovín. Všetky cestoviny, chlieb a pečivo si v reštaurácii robia vlastnoručne. Pri fantastickom jedle to však nekončí - privíta vás tu pohodová rodinná atmosféra, otvorená kuchyňa a srdečný personál, pripravený splniť všetky vaše gastronomické želania. Najmenší hostia si pripravia svoju vlastnú pizzu v detskom pulte. 

O tom, že v Ružomberku vzniklo naozaj unikátne miesto na rodinný obed či večeru vás presvedčí i rozhovor s majiteľom reštaurácie Miroslavom Laukom. Na základe množstva pozitívnych hodnotení od zákazníkov cez aplikáciu Staffino získal titul manažér mesiaca.

My v ZaMenej.sk sme sa už o kvalite tunajšieho jedla presvedčili. Okrem vynikajúcej pizze či cestovín sme ochutnali aj poctivý slepačí vývar s domácimi rezancami, ktorý chutil presne ako od babičky!

V skratke

  • zľava na pizzu alebo cestoviny v reštaurácii La Famiglia v Ružomberku
  • pohodová rodinná atmosféra
  • pri príprave sú používané poctivé a čerstvé suroviny
  • až 16 druhov pizze
  • cestoviny, chlieb a pečivo si v reštaurácii pripravujú vlastnoručne
  • detský pizza pult pre najmenších hostí
  • okrem stálej ponuky k dispozícii aj sezónne menu
  • výborná poloha v blízkosti križovatky, kde sa stretávajú cesty zo Žiliny, Banskej Bystrice a Popradu
  • tip na výborný obed alebo večeru, nielen pre miestnych, ale všetkých, ktorí cez Ružomberok cestujú

Informácie

Pre využitie kupónu nie je potrebná rezervácia - odporúčame ju však v prípade väčších skupín na telefónnom čísle +421 950 422 811. Pre uplatnenie zľavy je potrebné priniesť čitateľne vytlačené kupóny so sebou. Zľava platí na všetky druhy pizze alebo cestovín zo stáleho jedálneho lístka. Kupóny je možné uplatniť v pracovné dni po 14:00 a cez víkend neobmedzene počas otváracích hodín. V prípade sviatkov bude otváracia doba upravená, aktuálne informácie nájdete na facebookovej stránke reštaurácie: https://www.facebook.com/lafamigliaruzomberok/. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Reštaurácia La Famiglia

Bystrická cesta 2
034 01 Ružomberok
 
Telefón:
 
Otváracie hodiny:
Pondelok - Štvrtok 11:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa    12:00 - 21:00