Zbierame sa psíkom v útulku na nové búdy, podlahy a krmivo - pomôžete aspoň symbolicky aj vy? ;)

Dobrovoľný príspevok do zbierky na nové podlahy, búdy a krmivo vo výške 1 euro

Dobrovoľný príspevok pre Útulok Piešťany. Zbierka na nové búdy, podlahy a krmivo. Prispejte aspoň symbolickým eurom. ĎAKUJEME!

Dobrovoľný príspevok do zbierky na nové podlahy, búdy a krmivo vo výške 1 euro

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

132super prispievateľov

Aby mali bezpečný úkryt a útulný domov

Po úspešných spoluprácach Útulku Piešťany a nášho tímu zo Zamenej.sk už vieme, že sa tu nachádza množstvo ľudí s dobrým srdcom, a preto by sme vás opäť radi oslovili a pomohli našim štvornohým priateľom v Piešťanoch. Prosím, zapojte sa pre skvelý pocit z poskytnutej pomoci!

Piešťanský útulok je verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Podmienky pre svojich dočasných obyvateľov sú tu vďaka jeho personálu naozaj dobré, avšak nedostatok prostriedkov býva často prekážkou na nevyhnutné opravy a úpravy.

“Neustále sa snažíme získavať peniaze z rôznych aktivít ako sú Patronát, burzy, aukcie alebo 2% z dane, je to však každoročný závod o financovanie nevyhnutného a bez pomoci ľudí by sme boli úplne stratení.  Preto sa opäť obraciame na vás, len vďaka vám môžeme pomáhať - to je holý fakt – a napriek tomu, že tento rok je zima relatívne mierna, je dôležité zabezpečiť psíkom dôstojné podmienky a teplo aj na nasledovné zimy.”
Ľubomíra Baleková, Predsedníčka Útulku Piešťany

V skratke

  • rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca
  • venujte psíkom symbolické 1€, prípadne viac peniažkov kúpou kupónov v hodnote 5 € alebo 10 €
  • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na financovanie búd, podláh a špeciálneho krmiva v Útulku Piešťany
  • naši podporovatelia veľmi dobre vedia, kam idú ich peniaze – všetky zbierky viažeme na konkrétny účel
  • všetko dianie v útulku a všetky informácie o zbierkach sú zaznamenávané na oficiálnej stránke Útulku Piešťany v Správach z útulku a na facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne sa môžete prísť presvedčiť osobne – vaše návštevy sú pre nás potešením a podporou!
  • ĎAKUJEME!

Informácie

Zakúpením kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku a je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku.V prípade otázok kontaktujte útulok na tel. čísle 0904 170 913 alebo e-mailom na utulok@utulok-piestany.sk.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany
0904 170 913
 
Zakúpením kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku a je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku. Ďakujeme.

*}