Kompletné dioptrické okuliare v bratislavskej optike Imooptik so širokým výberom okuliarových rámov

Dioptrické okuliare s rámom a sklami, s antireflexom, tvrdením, UV filtrom a odľahčením a utierkou

Už vás nebavia vaše staré okuliare? V očnej optike Imooptik na Obchodnej v Bratislave teraz dostanete zbrusu nový model aj s odľahčeným sklom. Vybrať si môžete až z 500 rámov!

Dioptrické okuliare s rámom a sklami, s antireflexom, tvrdením, UV filtrom a odľahčením a utierkou

Ostatné varianty ponuky

25x kúpené

Orlí zrak a perfektný vzhľad

Kvalitné okuliare stoja stovky eur - tvrdenie, ktoré dnes už určite neplatí. Presvedčte sa o tom v bratislavskej optike Imooptik! Tam na vás čakajú špičkové okuliare za ceny, z ktorých si oči vyočíte. Majú značkové sklá Nova Optic s antireflexnými prvkami a UV filtrom. Vyberáte si až z 500 plastových a kovových rámikov vychýrených značiek. Či už ste študent, čo si potrpí na najmodernejšie vychytávky, alebo podnikateľ, ktorý chce vyzerať profesionálne za každých okolností - Imooptik je optika pre vás. V predajni na Obchodnej v Bratislave nájdete okuliare zaostrené na váš zrak aj vkus. Míňajú sa rýchlo, preto neváhajte a utekajte si kúpiť aspoň jedny ešte dnes!

V skratke

  • zľava na kompletné dioptrické okuliare
  • na výber z 500 modelov dámskych, pánskych a detských rámikov
  • možnosť kúpy značkových rámov s 50% zľavou
  • vysoká odolnosť proti mechanickému poškodeniu
  • púzdro a utierka na čistenie v cene
  • tip na darček

Interiér

Informácie

Kupón platí na 1 ks kompletné dioptrické okuliare. Počet kupónov na osobu nie je obmedzený. Kupón si uplatníte priamo na predajni na Obchodnej 57 v Bratislave. Doba vyhotovenia okuliarov je do 3 pracovných dní. Uplatnenie kupóna je možné od 12.2018. Príplatok za vyhotovenie do 2 hod.: 5 €. Ponuka platí na dokopy 500 modelov štýlových okuliarov. Skladové zásoby sú obmedzené, odporúčame preto prísť si vybrať čo najskôr. Príplatky a varianty skiel: dioptrický rozsah nad +/- 4,0 resp. cylinder nad +/- 2,0: 19,90 €; stenčené sklo index 1,6 - príplatok 15,90 € za pár; samozafarbovacie - príplatok 24 € za pár; slnečné dioptrické - príplatok 24 € za pár; PC filter (ochrana pred modrým žiarením) - príplatok 19,90 € za pár. Akcia sa nedá kombinovať so žiadnou inou špeciálnou ponukou optiky IMOOPTIK. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

IMOOPTIK

Obchodná 57
811 06  Bratislava

0904 533 732 
obchodna@imooptik.sk
www.imooptik.sk
Otváracie hodiny:
pondelok - piatok 10:00 - 19:00 hod.
sobota 10:00 - 13:00 hod.