Kompletné dioptrické okuliare v očnej optike IMOOPTIK v Bratislave

Dioptrické okuliare s rámom a sklami, s antireflexom, tvrdením, UV filtrom a odľahčením a utierkou

Kompletné dioptrické okuliare s rámom, odľahčenými sklami s antireflexnou vrstvou a UV filtrom. Vyberte si až z 500 modelov rôznych rámov!

Dioptrické okuliare s rámom a sklami, s antireflexom, tvrdením, UV filtrom a odľahčením a utierkou

Ostatné varianty ponuky

26x kúpené

Orlí zrak a perfektný vzhľad

Okuliare sú doplnkom, na ktorom záleží. Nielenže vám pomáhajú lepšie vidieť, ale aj lepšie vyzerať. V očnej optike IMOOPTIK si môžete vybrať až z 500 druhov rôznych rámov pre dámy, pánov aj detičky. So správne vyrobenými okuliarmi je celý svet razom krajší. Ušetrite so ZaMenej.sk a získajte kompletné dioptrické okuliare s rámom a sklami, antireflexnou vrstvou, tvrdením a UV filtrom za fantastickú cenu. Neváhajte a príďte si vybrať tie vaše! :-)

V skratke

  • zľava na kompletné dioptrické okuliare
  • na výber z 500 modelov dámskych, pánskych a detských rámikov
  • možnosť kúpy značkových rámov s 50% zľavou
  • vysoká odolnosť proti mechanickému poškodeniu
  • utierka na čistenie v cene
  • tip na darček

Interiér

Informácie

Kupón platí na 1 ks kompletné dioptrické okuliare. Počet kupónov na osobu nie je obmedzený. Kupón si uplatníte priamo na predajni na Mariánskej 9 v Bratislave. Doba vyhotovenia okuliarov je do 3 pracovných dní. Príplatok za vyhotovenie do 2 hod.: 5 €. Ponuka platí na dokopy 500 modelov štýlových okuliarov. Skladové zásoby sú obmedzené, odporúčame preto prísť si vybrať čo najskôr. Príplatky a varianty skiel: dioptrický rozsah nad +/- 4,0 resp. cyl nad +/- 2,0: 19,90 €; stenčené sklo index 1,6 – príplatok 15,90 € za pár; samozafarbovacie – príplatok 24 € za pár; slnečné dioptrické – príplatok 24 € za pár; PC filter (ochrana pred modrým žiarením) - príplatok 19,90 € za pár. Akcia sa nedá kombinovať so žiadnou inou špeciálnou ponukou optiky IMOOPTIK. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

IMOOPTIK
 

Mariánska 9
811 08  Bratislava
 
telefón:
0903 029 791
imrich707@centrum.sk
www.imooptik.sk

Otváracie hodiny:
pondelok a víkend - zatvorené
utorok - piatok: 10.00 - 18.00 hod.