Profesionálny prepis kaziet na DVD nosiče alebo digitalizácia fotografií

Digitalizácia 12 políčok diapozitívu alebo negatívu (scanner, odstránenie šumu a škrabancov, ostrenie) +tlač na fotopapier a napálenie fotografií za 9€

Staré dobré časy v novej digitálnej podobe vďaka profesionálnemu prepisu z kaziet VHS, VHS-c, Mini DV na kvalitné DVD nosiče alebo digitalizácia fotografií už od 4,90 €!

Digitalizácia 12 políčok diapozitívu alebo negatívu (scanner, odstránenie šumu a škrabancov, ostrenie) +tlač na fotopapier a napálenie fotografií za 9€

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 4,90 do 9

60x kúpené

Za starých dobrých čias...

Chytí vás občas nostalgická chvíľka, kedy spomínate na vaše veľké životné okamihy? Pusťte si ich znova a znova z kvalitného DVD a prežite ich nanovo! Pošlite vaše staré VHS-ky či magnetofónové pásky do Foto-digitál štúdia a celý ich obsah vás pošlú späť na kvalitnom DVD či na digitálnych fotografiách! Nezabúdajte na staré dobré časy!

V skratke

  • zľava na profesionálny digitálny prepis
  • všetky typy prepisov sú bez obmedzenia dĺžky kaziet
  • dôležité životné momenty zachované na dlhú dobu
  • BONUS: pri prepise 10 kaziet prepis ďalších dvoch kaziet ZADARMO

 

prepis kaziet na dvd

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné kupón vytlačiť a spolu s vašou adresou, tel. číslom a s príslušnými nosičmi ho zaslať na adresu štúdia. Poštovné a balné v rámci SR 2 € bolo automaticky pripočítané k cene objednávky a platí na max. 3 kupóny. Pre všetky typy prepisov je dĺžka kazety neobmedzená! Na jedno DVD sa zmestí pri zachovaní 100 % kompatibility 120 min. Takže ak máte napr. kazetu 240 min., budete mať záznam na dvoch DVD za tú istú cenu. BONUS: pri prepise 10 kaziet prepis ďalších dvoch kaziet ZADARMO. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Foto - Digitál štúdio

Ulica do Dubu 31/5
013 14 Kamenná Poruba
0904 954 258