Kozmetika Devee - gél kyseliny hyalurónovej, superkoncentrát, ampulky, očný lifting, telové mlieko, čistenie pleti, sérum alebo hyalurónový krém

Devee Clear Skin upokojujúce čistiace tonikum bez alkoholu 200ml

Vyskúšajte nemecký gél kyseliny hyalurónovej s najvyššou možnou koncentráciou - superkoncentrát, ampulky, očný lifting, čistenie pleti, sérum alebo hyalurónový krém s prírodnými olejmi už od 10,90 €.

Devee Clear Skin upokojujúce čistiace tonikum bez alkoholu 200ml

Devee Clear Skin upokojujúce čistiace tonikum bez alkoholu 200ml 21,90

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 10 variantov.

cena od 11,90 do 19,90

4090 zákazníkov
končí za 2 dni alebo po vypredaní
Ako kupóny darovať?

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér DPD

3€

(u vás za 2 dni od úhrady)

Kvalitné výrobky s kyselinou hyalurónovou

Kúpiť

Opäť mladá a svieža pleť bez vrások

Ešte ste nevyskúšali zázrak menom kyselina hyalurónová? O jej skvelých účinkoch na pleť svedčí aj jej čoraz väčšia popularita vo svete. Ak aj vás trápia vrásky a ochabnutá pleť, vyskúšajte ju v podobe účinných a kvalitných výrobkov obsahujúcich túto jedinečnú zložku vo vysokej koncentrácii. Výrobky prenikajú hlboko do štruktúry pokožky, redukujú vrásky a odstraňujú známky starnutia. Vysoký podiel kyseliny hyalurónovej s okamžitým účinkom robia tieto výrobky veľmi hodnotnými a žiadanými na celom svete. Vyskúšajte tiež novú kozmetickú radu Devee pre systematické čistenie pleti a tonizáciu!

Pýšte sa znova krásnou, pevnou a mladou pleťou, je to jednoduchšie, než si myslíte!

V skratke

  • zľava na superkoncentrát (gél) kyseliny hyalurónovej, krém s hyalurónom - hydrokoncentrát, ampulky, telové mlieko, sérum alebo očný lifting s hyaluronanom, kozmetickú radu na čistenie pleti
  • stimulácia tvorby kolagénu
  • trváci efekt v hlbších štruktúrach pokožky
  • redukcia vrások i známok starnutia
  • ku gélu vzorka krému kyseliny hyalurónovej ako darček

Informácie

Dodatočnú objednávku nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný na adresu zadanú pri jeho kupovaní. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3 € bolo automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu