Prázdninový tábor na 7 alebo 8 dní v Belianskych Tatrách - CESTA DO PRAVEKU

Detský letný tábor CESTA DO PRAVEKU pre 1 dieťa: ubytovanie v Penzióne Jánošík na 7 dní /6 nocí/ s celodennou stravou /raňajky, obed, večera/ a bohatým programom za 139,90 €

Pobytový letný tábor CESTA DO PRAVEKU pre zvedavých prázdninujúcich už od 139,90 € v nádhernej prírode Belianskych Tatier. Dni plné nekončiacej zábavy, dobrodružstva a pátrania nielen po dinosauroch.

Detský letný tábor CESTA DO PRAVEKU pre 1 dieťa: ubytovanie v Penzióne Jánošík na 7 dní /6 nocí/ s celodennou stravou /raňajky, obed, večera/ a bohatým programom za 139,90 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 139,90 do 159,90

3x kúpené

Najväčšie prázdninové dobrodružstvo!

Aj u vás doma sa už začalo odpočítavanie týždňov či dní do konca školského roku? Pre deti je tento dlhoočakávaný deň ešte ďaleko, no pre rodičov sa nezadržateľne približuje so strachom v očiach. Prázdniny dlhé, dovolenka krátka... Nemusíte sa spoliehať len na pomoc starých rodičov či krstnej mamy! Našťastie niekto vymyslel letné tábory, kde vznikajú nové priateľstvá, prežívajú sa nezabudnuteľné zážitky, a v tábore CESTA DO PRAVEKU naviac i neuveriteľné dobrodružstvá! Vaše deti nemusia cestovať v čase, stačí prísť do Belianskych Tatier. Tajomné jaskyne, skameneliny, dinosaury - to je len začiatok, ktorý nadchne každého odvážneho pátrača, bádateľa, archeológa. Otvorte svojim deťom dvere poznania, zábavy, hier a priateľstiev!

V skratke

  • detský prázdninový tábor CESTA DO PRAVEKU
  • 7 alebo 8 skvelých dní plných dobrodružstiev
  • ubytovanie v Penzióne Jánošík v Ždiari
  • celodenné stravovanie
  • návšteva najväčšieho dinoparku v strednej Európe - DINOZATORLAND
  • skvelý pobyt v lone prekrásnej prírody Belianskych Tatier

 

dinopark

Informácie

​Potrebné rezervácia vopred na tel.číslo: +421 915 929 318 alebo e-mailom na katarinka.horska@gmail.com. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, resp. zrušenie termínu pobytu je nutné oznámiť najneskôr 48 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Tábor je určený pre deti od 7 do 13 rokov. Povinný doplatok na mieste: 45 € za všetky výlety a vstupy. Možnosť príplatku za dopravu na tábor autobusom na trase Bratislava - Tatry: 65 €/dieťa - konečná cena bude vypočítaná po uzavretí počtu detí a budete o nej včas informovaní. Dieťa musí mať pas (výlet do Poľska). Dieťa musí byť počas pobytu poistené. Možnosť poistenia: 5 €/pobyt. 

Poskytovateľ