Detské vzorované pančušky do sychravých jesenných dní - na výber množstvo farieb, typov a vzorov!

Detské pančušky Fiore - na výber rôzne farby, vzory, hrúbky a veľkosti

Dni sa krátia a hrejivých lúčov slnka je čoraz menej. Doplňte šatník vašej malej slečny o detské vzorované pančušky a silonky Fiore. Na výber množstvo farieb, vzorov a typov.

Detské pančušky Fiore - na výber rôzne farby, vzory, hrúbky a veľkosti

Ostatné varianty ponuky

15x kúpené
Detské pančušky Fiore - na výber rôzne farby, vzory, hrúbky a veľkosti 57%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,50€

(u vás do 2 pracovných dní)

Spokojná mamina i dcéra

Existujú stovky spôsobov ako sa dajú využiť také pančuchy. Dokážu nahradiť klinový remeň v aute, poslúžia v kuchyni pri pasírovaní marmelády ale nájdu sa aj pančuchy, ktoré na dôchodku slúžia ako umenie. Najlepšie ich však pochopiteľne cítite na nohách. Doplňte preto garderóbu vašej mladej slečny o kvalitné detské pančušky Fiore. Prichádzajú v rôznych veľkostiach, hrúbkach, vzoroch a farbách. Jedine tieto silonky budú ladiť k šatočkám a urobia z vašej malej dámy naozajstnú princeznú. Ideálny kúsok do chladnejších jesenných dní!

V skratke

  • zľava na detské pančuchy Fiore
  • na výber množstvo veľkostí, hrúbok, farieb a vzorov
  • kvalitné a odolné prevedenie
  • ideálne na chladnejšie jesenné dni
  • nápadité vzorovanie a silnejšia štruktúra úpletu
  • zosilnené špice a sed bez zosilnenej päty
  • ľahko ich zladíte so šatami vašej malej slečny

 

Informácie

 Potrebná objednávka cez e-shop: http://www.jenifer.sk/sk/deti-hracky-hry-oblecenie-trojkolky/oblecenie-pre-deti-ponozky-pancuchy/pancuchy.html?p=1 ihneď po obdržaní kupónu. Postup: vyberte tovar, vložte do košíka zakúpené množstvo tovaru, kliknite na dokončenie objednávky, spôsob platby zvoľte prevodom alebo dobierkou (nevyberajte Pay Pal), spôsob doručenia zvoľte pošta/kuriér. V poslednom kroku (revízia objednávky) napíšte do POZNÁMKY číslo a heslo kupónu a dokončite objednávku. Vaša objednávka bude následne potvrdená automatickým e-mailom, v ktorom bude uvedená plná cena produktu, ktorá však už nebude účtovaná. Možnosť vyzdvihnutia tovaru v Bratislave, na Klincovej ulici: po - št: 16:00 - 20:00 hod., pia a ne: 17:00 - 20:00 hod. Objednávku cez e-shop je potrebné vykonávať aj v prípade záujmu o vyzdvihnutie si tovaru na odbernom mieste. V prípade osobného vyzdvihnutia budete informovaní mailom, že váš tovar je pripravený na odbernom mieste a môžete si ho prevziať. Poštovné a balné v rámci SR vo výške 2,50€ sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PEVON s.r.o.

 
 
telefón:
0917 957 209 (volať po - pia: 8:00 - 17:00)

info@jenifer.sk
www.jenifer.sk