5 párov detských podkolienok Gatta - na výber množstvo farieb a vzorov

Detské bavlnené podkolienky Gatta - 5 párov podľa vlastného výberu

Podkolienky, ktoré nesklamú! Vyberte si z množstva vzorov, farieb a až 6 veľkostí. 5 párov kvalitných detských podkolienok značky Gatta z prémiovej prírodnej bavlny.

Detské bavlnené podkolienky Gatta - 5 párov podľa vlastného výberu

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,80€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Najlepšia kvalita pre vaše deti

Každé ráno to isté. Obliekanie detí trvá hodiny. Veselé vzory si vaše deti zamilujú a obliekanie bude hračkou. Podkolienky majú zosilnenú špičku a pätu, čím zaručujú dlhú trvácnosť. Sú vyrobené z prémiovej bavlny a nôžky vašich ratolestí môžu zdobiť či sú vnútri alebo vonku. Sú príjemné na nosenie a vyrobené v EU. Postarajte sa o to, aby vaše deti nosili len to najlepšie. 

V skratke

  • zľava na detské podkolienky Gatta
  • 5 párov v balení
  • na výber 6 veľkostí
  • vyrobené z najkvalitnejšej prírodnej bavlny
  • overený výrobca Gatta/Wola
  • zosilnená päta a špička
  • krásne a trvácne farby, dlhá životnosť a dokonalý tvar

 

Informácie

 Potrebná objednávka cez http://www.jenifer.sk/sk/deti-hracky/oblecenie/podkolienky.html?p=1 ihneď po obdržaní kupónu. Postup: vyberte si farbu a veľkosť (dokopy 5 párov podkolienok), vložte do košíka zakúpené množstvo tovaru, kliknite na dokončenie objednávky, spôsob platby zvoľte prevodom alebo dobierkou (nevyberajte Pay Pal), spôsob doručenia zvoľte pošta/kuriér. V poslednom kroku (revízia objednávky) napíšte do POZNÁMKY číslo a heslo kupónu a dokončite objednávku. Vaša objednávka bude následne potvrdená automatickým e-mailom, v ktorom bude uvedená plná cena produktu, ktorá však už nebude účtovaná. Možnosť vyzdvihnutia tovaru v Bratislave, na Klincovej ulici: po - št: 16:00 - 20:00 hod., pia a ne: 17:00 - 20:00 hod. Objednávku cez e-shop je potrebné vykonávať aj v prípade záujmu o vyzdvihnutie si tovaru na odbernom mieste. V prípade osobného vyzdvihnutia budete informovaní mailom, že váš tovar je pripravený na odbernom mieste a môžete si ho prevziať. Poštovné a balné v rámci SR vo výške 2,80€ sa automaticky pripočíta k cene objednávky a platí max. na 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PEVON s.r.o.

 
 
telefón:
0917 957 209 (volať po - pia: 8:00 - 17:00)

info@jenifer.sk
www.jenifer.sk