Darčekové poukážky na masáže v Salóne Perfect Body v hodnote 25 € a 50 €

Darčeková poukážka v hodnote 25 € na masáže v salóne Perfect Body

Masáže od výmyslu sveta si bude môcť vybrať ten, ktorého obdarujete darčekovou poukážkou do salónu Perfect Body. Nie je nič lepšie ako darček v podobe kvalitného relaxu.

Darčeková poukážka v hodnote 25 € na masáže v salóne Perfect Body

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 25 do 50

Venujte blízkym kúsok slastného oddychu

Slováci patria medzi najpracovitejšie národy na svete. Na oddych skrátka zabúdame. Každému preto padne vhod, keď si na náš oddych spomenie niekto za nás. Urobte radosť darčekovou poukážkou do salónu Perfect Body a obdarujte svojich najbližších chvíľou dokonalého pôžitku. Poukážky je možné využiť na rôzne druhy masáží - celotelovú, masáž chrbta a šije, masáž hlavy alebo lymfodrenáž a ďalšie druhy. Vyberte si spomedzi poukážok v hodnote 25 € alebo 50 €. Najlepšie je, že kredit z poukážok môžete čerpať priebežne, počas viacerých návštev. 

Urobte radosť niekomu, kto celý rok poslúchal a obdarujte ho relaxačným zážitkom!

V skratke

  • darčekové poukážky do salónu Perfect body
  • možnosť využiť na rôzne druhy masáží
  • príjemné prostredie salónu
  • kredit z poukážky je možné čerpať priebežne
  • lokalita neďaleko Štrkovca
  • tip na darček

 

 

Informácie

Kupón platí na darčekovú poukážku pre 1 osobu. Poukážku je možné čerpať priebežne - počas viacerých návštev. Potrebná objednávka min. 1 deň vopred na tel.č. 0915  064 822 (pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Zrušenie alebo zmenu termínu je potrebné ohlásiť nim. 24 hod. vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Na procedúru je potrebné priniesť si so sebou čitateľne vytlačený kupón.

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
(prízemie multifunkčného objektu)
821 02  Bratislava

0915 064 822
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:00 - 20:00
so: na objednávku