Sexy dámske dvojdielne plavky vo fuchsiovej farbe

Dámske dvojdielne fuchsiové plavky za 9,99 €

Buďte na pláži neprehliadnuteľná vďaka sexy dvojdielnym fuchsiovým plavkám s módnym vzorom a push-up efektom len za 9,99 €. Na výber v 3 veľkostiach.

Dámske dvojdielne fuchsiové plavky za 9,99 €

Ostatné varianty ponuky

19x kúpené

Ukážte svoje krivky!

Ak ešte stále nemáte plavky na vašu blížiacu sa dovolenku či len tak na kúpalisko, je najvyšší čas si ich zadovážiť. Hľadať však už nemusíte - tieto krásne bikiny vo fuchsiovej farbe s aktuálnym folkovým motívom z vás urobia hviezdu každej pláže a vďaka push-up efektu podprsenky skvele zvýraznia váš dekolt. Pripravte sa na obdivné pohľady a ukážte sa pri vode v plnej paráde!

V skratke

  • zľava na dámske dvojdielne fuchisové plavky
  • podprsenka s push-up efektom
  • na výber v 3 veľkostiach
  • sexy strih
  • exotická kombinácia farieb

Informácie

Po obdržaní kupónu vytvorte objednávku na stránke e-shopu: www.akcnipradlo.cz/produkt/samodrzici-podprsenka.html (vyberte veľkosť, počet kusov, kliknite na "objednať", kliknite na "uplatniť voucher", vyberte zľavový portál "ZaMenej" a do kolónky napíšte číslo kupónu a dokončite objednávku). Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,50 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FaMe trade s.r.o.

 
Telefón:
+420 777 942 083