Módne dámske silikónové kabelky

Dámska silikónová taška - šedá

Svieže silikónové kabelky dodajú každému outfitu punc luxusu. Zaobstarajte si aj vy tento módny kúsok v 5-tich farbách len za 19,90 €. Ukážte, že aj vy kráčate s dobou!

Dámska silikónová taška - šedá

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

2x kúpené
Dámska silikónová taška - biela 57%
Dámska silikónová taška - šedá 57%
Dámska silikónová taška - béžová 57%
Dámska silikónová taška - čierna 57%
Dámska silikónová taška - oranžová 57%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 3,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Horúce hity sezóny vám poriadne zamiešajú karty v šatníku!

Dodajte svojmu outfitu nádych luxusu s neprehliadnuteľným doplnkom. Módne silikónové kabelky v piatich farbách vás potešia množstvom priestoru a trvácnou kvalitou. Vnútro uzatvára vonkajší zips a na ramene sa nosí naozaj pohodlne. Podľahnite aj vy tomuto módnemu kúsku. Stačí si len vybrať svoju farbu! :-)

V skratke

  • zľava na silikónovú kabelku
  • luxusný módny hit sezóny
  • vhodná na každý deň
  • na výber 5 farieb

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná dodatočná objednávka www.najvec.sk/Trendy-silikonove-tasky-v-roznych-farbach-d347.htm. Zvoľte si požadovanú farbu a počet a kliknite na kúpiť. Po kliknutí vás systém uviedol do “nákupného košíka”. Po kliknutí vás systém e-shopu požiada o vyplnenie poštovej adresy a zadanie čísla zľavového kupónu. Po vyplnení potvrďte – odošlite a obratom vám obrazovka ukáže potvrdenie vašej objednávky). Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3,50 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí max. na 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.najvec.sk

 

telefón:
0905 499 209