Čistenie pleti ultrazvukovou špachtľou v salóne Perfect Body

Čistenie pleti ultrazvukovou špachtľou + čistiaca maska Darphin pre 1 osobu

Krásna pleť sa začína pri čistení. Využite super ponuku na čistenie ultrazvukovou špachtľou alebo variant s čistením aj kozmetickým ošetrením. Navráťte si mladosť v salóne Perfect Body.

Čistenie pleti ultrazvukovou špachtľou + čistiaca maska Darphin pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 12 do 22

2x kúpené

Prvý krok ku krásnej pleti

Krásna pleť začína pri čistení. V domácich podmienkach ani pri tej najväčšej snahe nedosiahnete 100%-tný výsledok. Zverte preto vašu pokožku profesionálom a vyberte sa na hĺbkové čistenie pleti ultrazvukovou špachtľou. Procedúra vašu pleť nádherne vypne a vyčistí až do hĺbky pórov. Tento jedinečný prístroj spája funkcie čistenia, odstránenia odumretých častí ale aj faceliftingu a je určená pre všetky typy pleti. Vyberte si aj variant s masážou tváre alebo čistiacou maskou parížskej značky Darphin pre ešte lepší výsledok. Zo Salónu Perfect Body budete odchádzať s hydratovanou, rozjasnenou a viditeľne mladšou pokožkou.

V skratke

  • zľava na čistenie pleti ultrazvukovou špachtľou
  • odstránenie nečistôt
  • hydratácia a odstránenie napätia pleti
  • spomalenie procesu starnutia
  • aktivácia bunkovej obnovy pleti
  • lokalita v širšom centre Bratislavy - neďaleko Štrkovca

 

Informácie

Potrebná objednávka min. 1 deň vopred na tel.č. 0915 064 822 (pri objednávke je potrebné nahlásiť číslo kupónu). Zrušenie alebo zmenu termínu je potrebné ohlásiť min. 24 hod. vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Posledné objednávky budú prijímané týždeň pred skončením platnosti kupónu. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Na procedúru je potrebné priniesť si so sebou čitateľne vytlačený kupón.

Poskytovateľ

Salón Perfect Body

Sabinovská 3/B
(prízemie multifunkčného objektu)
821 02  Bratislava

0915 064 822
Otváracie hodiny:
po - pia: 9:00 - 20:00
so: na objednávku