Michal Knitl - Papuánske Srdce - exkluzívne iba u nás

Cestopis Michal Knitl - Papuánske srdce

Prežite naozajstné príbehy z ciest za tajomstvami Indie, Nepálu či Bangladéša. Pohltí vás rozprávanie o skutočnom živote v Gruzínsku, Kaukaze, či Iráne. Rozbúcha sa vám Papuánske srdce.

Cestopis Michal Knitl - Papuánske srdce

Cestopis Michal Knitl - Papuánske srdce 20

Dobrodružstvá zachytené na papieri

Niekomu stačí dovolenka v Chorvátsku a niekto sa za cestovaním vyberie do vnútrozemia Papuy-Novej Guiney, aby tam zažil neobyčajné príbehy s miestnymi obyvateľmi.  Vy máte jedinečnú možnosť prežiť všetky tieto dobrodružstvá spolu so známym dobrodruhom Michalom Knitlom, ktorý svoje zážitky zvečnil na papier. Objavte svet vzrušujúcich pohorí, jazier, vrchov, miestnych kulinárskych špecialít, kultúr, ľudí, príbehov a životov... Nechajte sa uniesť na vlne výstupov na najvyššie hory ostrova Nová Guniea, nájdite ľudí žijúcich na stromoch a zašnorchlujte si v raji na zemi. Skrátka, na papierových stránkach knihy sa vám vynorí úplne iný svet, ktorý stojí za to objaviť.

Novinku Michala Knitla Papuánske srdce nájdete exkluzívne iba na ZaMenej.sk!

Michal je skvelý človek, ktorý cestuje aj za nás a potom svoje zážitky z ciest spisuje, aby sme si my mohli ďaleké krajiny aspoň predstaviť. Aby sme mohli snívať. Tentokrát sa vydal do Indonézie a na ďalekú Papuu-Novú Guineu, a o tom, čo zažil, sa dozviete v tejto výbornej knihe. Obe krajiny skutočne precestujete, po jej prečítaní budete mať pocit, akoby ste ich naozaj boli navštívili. Ozaj, poznáte tú rozprávku o rodičoch, ktorí ukradli mesiac? Aj tú v knihe nájdete.”
Samo Marec (copywriter a publicista)

V skratke

  • zľava na cestopis Papuánske srdce od cestovateľa Michala Knitla
  • cestovateľ Michal Knitl, ktorý chodí nevychodenými chodníčkami cudzích krajín
  • cestopis Papuánske srdce - cez indonézske Sulawesi za životom domorodcov v Papue-Novej Guinei
  • Michal Knitl - manažér ľudských zdrojov, cestovateľ, fotograf, spisovateľ a učiteľ snoubordingu
  • organizátor cestovateľského festivalu CESTOU NECESTOU

Informácie

Dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk