BIO panenský kokosový olej Kingray lisovaný za studena

Bio panenský kokosový olej 400 ml

BIO panenský kokosový olej je zdravšia alternatíva klasického oleja, ktorú využijete nielen v kuchyni ale aj v kúpeľni. Doprajte si špičkovú kvalitu oleja lisovaného za studena!

Bio panenský kokosový olej 400 ml

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené
Bio panenský kokosový olej 400 ml 69%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

3€

(u vás do 2 pracovných dní)

Ak si zaobstaráte BIO panenský kokosový olej Kingray, príde s ním aj dilema. Skladovať ho v kuchyni alebo v kúpeľni medzi kozmetickými prípravkami? Tento produkt sa hodí nielen pri príprave jedál - predovšetkým na priamu konzumáciu, ale aj pri vyprážaní či varení. Jeho vlastnosti však oceníte aj pri starostlivosti o pleť alebo vlasy - taký vlasový zábal z kokosového oleja im dodá lesk a vitalitu. Kokosový olej značky Kingray je v Bio kvalite z ekologickej poľnohospodárskej výroby. Pochádza z plantáži Srí Lanky a nájde si široké uplatnenie v každej domácnosti. Aby ste teda dileme či kuchyňa alebo kúpeľňa predišli - zaobstarajte si razom dve balenia za výhodnú cenu. :-)

V skratke

  • zľava na BIO panenský kokosový olej Kingray (400 ml)
  • extra lisovaný za studena (30 dňové lisovanie po kvapkách, nie mechanicky lisom)
  • ručne čistený počas filtrácie
  • čistý 100 percentný 
  • bez prísad, aditív, farbív, aróm 
  • nerafinovaný, nehydrogenovaný, bez geneticky modifikovaných látok
  • spracovaný pri teplote do 40 stupňov
  • kokosový olej priamo od výrobcu, ktorý získal certifikát "forrect garden systém" a vyrába len Bio produkty na Bio plantážach na Srí Lanke 

 

Informácie

Dodatočnú objednávku nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný na adresu zadanú pri jeho kupovaní. Poštovné a balné v rámci SR je v hodnote 3 € sa automaticky pripočíta k cene objednávky a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Kingray

Ružová 728/2
050 01 Revúca
0918 988 998
0907 173 910
info@kingray.eu