Dajte zdravým a žiarivo bielym zubom zelenú bezbolestnou cestou!

Bielenie zubov lampou ZOOM

Profesionálna dentálna hygiena s pieskovaním alebo bielenie zubov lampou ZOOM a s darčekom - medzizubnou kefkou! Pretože správne čistenie zubov ušetrí čas i peniaze!

Bielenie zubov lampou ZOOM

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 24,90 do 189

3x kúpené

Návšteva zubára, ktorá nebolí

Smola povolaniu, zubári patria k lekárom, z ktorých ide strach na kilometre. Zubná hygiena je ale stále dôležitá, zdravé a biele zuby chceme všetci. V príjemnej a modernej ambulancii blízko Račianskeho mýta vám žiadna bolesť nehrozí. Zverte svoje zuby do starostlivosti ústretovým odborníkom. Môžete si dať váš chrup preventívne ošetriť a tak zabránite tvorbe kazov a zápalu ďasien. Po prehliadke príde na rad bezbolestné pieskovanie, ktoré dokonalo vyčistí vaše zuby. Alebo na to môžete ísť radikálne a nechať si vybieliť chrup až o 8 odtieňov! A to všetko bezbolestne a navyše aj s darčekom!

V skratke

  • zľava na dentálnu hygienu alebo bielenie zubov
  • moderná ambulancia v blízkosti Račianskeho mýta
  • príjemný personál
  • ultrazvukové čistenie zubov
  • bielenie zubov lampou ZOOM
  • DARČEK - medzizubná kefka

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia vopred na tel.č.: +421 950 667 087 alebo e-mailom na cajakova@gmail.com. Pri objednávaní je potrebné nahlásiť číslo kupónu. Zmena rezervácie je možná minimálne 48 hodín pred ošetrením, v opačnom prípade stráca kupón platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

White Smile Dental Clinic

Čajakova 4077/25
811 05 Bratislava
+421 940 869 651