Bezdrôtové bluetooth slúchadlá s rádiom. Na výber v 3 farbách

Bezdrôtové bluetooth slúchadla s rádiom - čierne

Štýlové slúchadlá na počúvanie hudby aj telefonovanie s dosahom až do 10 metrov len za 23,99 €! Vyberte si z troch farebných prevedení tie svoje.

Bezdrôtové bluetooth slúchadla s rádiom - čierne

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

7x kúpené
Bezdrôtové bluetooth slúchadla s rádiom - biele 38%
Bezdrôtové bluetooth slúchadla s rádiom - červené 38%
Bezdrôtové bluetooth slúchadla s rádiom - čierne 38%

Pre lepší zážitok z hudby!

Vychutnajte si doma alebo na cestách hodiny počúvania svojich obľúbených interpretov v pohodlí týchto mäkkých, priedušných a štýlových slúchadiel. Uzatvorený dizajn tlmí okolitý ruch a zároveň prináša kvalitný zvuk. Zmestia sa vám skutočne kdekoľvek - sú totiž skladacie, bezdrôtové a voliteľný kábel je možné odpojiť a ľahko zmotať. Počúvať svoje obľúbené skladby môžete hodiny a hodiny pretože v prevádzke vydržia na jedno nabitie až 10 hodín a je možné ich nabíjať pomocou kábla Micro-USB. Ďalším ich bonusom je bezdrôtová technológia Bluetooth s dosahom až 10 mFM rádio s automatickým ladením a slot na MicroSDHC. Chýba vám ešte niečo? Už len kupón od nás! :-)

V skratke

 • štýlové bluetooh slúchadlá v 3 farebných prevedeniach
 • rozsah Bluetooth je 10 m, podpora iPhone, iPad, Android  
 • pohodlné náušníky, nastaviteľný temenný most, sklopné mušle
 • vhodné na počúvanie hudby a telefónne hovory
 • MP3 prehrávanie z Micro SD karty alebo AUX
 • FM rádio
 • vstavaný mikrofón, ovládacie prvky na mušli
 • navyše voliteľné káblové pripojenie
 • dobíjací kábel USB
 • záruka 2 roky
 • skvelý tip na darček

 

Informácie

 Potrebná objednávka cez e-shop ihneď po obdržaní kupónu na pre biele slúchadlá tu: http://www.jenifer.sk/sk/bezdrotove-bluetooth-sluchadla-sh-s-radiom-biele-jenifer.html, pre červené slúchadlá tu: http://www.jenifer.sk/sk/bezdrotove-bluetooth-sluchadla-sh-s-radiom-cervene-jenifer.html a pre čierne slúchadlá tu: http://www.jenifer.sk/sk/bezdrotove-bluetooth-sluchadla-sh-s-radiom-cierne-jenifer.html. Postup: vyberte tovar, vložte do košíka zakúpené množstvo tovaru, kliknite na dokončenie objednávky, spôsob platby zvoľte prevodom alebo dobierkou (nevyberajte Pay Pal), spôsob doručenia zvoľte pošta/kuriér. V poslednom kroku (revízia objednávky) napíšte do POZNÁMKY číslo a heslo kupónu a dokončite objednávku. Vaša objednávka bude následne potvrdená automatickým e-mailom, v ktorom bude uvedená plná cena produktu, ktorá však už nebude účtovaná. Možnosť vyzdvihnutia tovaru v Bratislave, na Klincovej ulici: po - št: 16:00 - 20:00 hod., pia a ne: 17:00 - 20:00 hod. Objednávku cez e-shop je potrebné vykonávať aj v prípade záujmu o vyzdvihnutie si tovaru na odbernom mieste. V prípade osobného vyzdvihnutia budete informovaní mailom, že váš tovar je pripravený na odbernom mieste a môžete si ho prevziať. Poštovné v rámci SR v hodnote 3 € na max. 3 kupóny sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí i na tovar vyzdvihnutý osobne. Batérie nie sú súčasťou dodávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PEVON s.r.o.

 

telefón:
0917 957 209 (volať po - pia: 8:00 - 17:00)