Balíček uvoľňujúcich masáží v Dream Care v Žiline proti jarnej únave a pomarančovej koži!

Bankovanie v trvaní 45 minút

V salóne Dream Care v Žiline si pre vás pripravili blahodarné balíčky masáží chrbta a šije a špeciálny anticelulitídny zábal pre krásu vašich nôh. Neváhajte a nechajte sa rozmaznávať už od 7,90 €!

Bankovanie v trvaní 45 minút

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 7,90 do 9,90

2x kúpené

Urobte niečo pre svoje telo...

Ak vás bolí chrbát, mali by ste zájsť do Dream Care v Žiline. Ak vás každý večer straší pomarančová koža, tiež by ste sa sem mali obrátiť. Prečo? Pretože v Dream Care majú liek na všetko. Tu ulahodíte svojmu chrbtu blahodarnou masážou chrbta a šije, uvoľníte sa počas bankovania a zbavíte sa celulitídy vďaka špeciálnym anticelulitídnym zábalom spojených s masážou. Nechajte sa rozmaznávať!

V skratke

  • zľava na balíček masáží
  • na výber z viacero typov masáží
  • vynikajúce rehabilitačné a terapeutické účinky
  • príjemné prostredie
  • odbúrava stres a priaznivo pôsobí na svalstvo

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná objednávka s dohodnutím termínu a nahlásením čísla kupónu na tel.č.: 0944 543 583 alebo e-mailom: info@dreamcare.sk minimálne 7 dní vopred. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné oznámiť min. 48 hod. vopred, inak stráca kupón svoju platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Dream Care

 
Národná 677/13
01001 Žilina
 
telefón:
0944 543 583