2-dňový zájazd na vianočné trhy do Krakowa s návštevou soľnej bane Wieliczka a Wadowicami

Adventný zájazd do Krakowa s návštevou soľnej bane Wieliczka a Wadowíc

Vyrazte za adventom v duchu tradícii a priateľstva. Užite si 2 nezabudnuteľné dni v Krakowe s návštevou soľnej bane Wieliczka a rodným mestom Jána Pavla II. Wadowice.

Adventný zájazd do Krakowa s návštevou soľnej bane Wieliczka a Wadowíc

Ostatné varianty ponuky

9x kúpené

Predvianočný čas v duchu tradícii

Krakow nesie meno po udatnom rytierovi Krakowi. Ten lesťou porazil zlého draka, ktorý sa usídlil na Wawelskom hrade. Draka teda v Krakowe už nenájdete, ale jeho jaskyňu i sochu budete môcť obdivovať počas 2-dňového zájazdu do tohto mesta poľských kráľov. A nielen to, krakowské vianočné trhy patria medzi najväčšie a najkrajšie. Už tradične sa konajú na hlavnom námestí Rynek Glówny, ktorému dominuje budova Sukieníc. Druhý deň vás čaká návšteva soľnej bane Wielickzka, kde sa nachádzajú neuveriteľné podzemné priestory ozdobené sochami či reliéfmi vytesanými do soli. Poslednou zastávkou pred odchodom domov bude rodné mesto Jána Pavla II. Wadovice, jeho rodný dom či gymnázium, ktoré pápež navštevoval. Príďte si pre poriadnu dávku predvianočnej inšpirácie do Poľska.

V skratke

  • zľava na víkendový zájazd do Krakowa
  • návšteva soľnej bane Wieliczka
  • možnosť navštíviť rodný dom Jána Pavla II. vo Wadowiciach
  • ubytovanie s raňajkami
  • prehliadka známych krakovských dominánt

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Bratislava 9 € ( garantovaný zvoz); Trnava 7 € ( garantovaný zvoz); Nitra 8 € ( garantovaný zvoz); Piešťany 5 € ( garantovaný zvoz); Trenčín 3 € ( garantovaný zvoz); Žilina bez príplatku ( garantované nástupné miesto);  Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643