Najkrajšia výstava perníkových chalúpok v Európe a návšteva romantického zámku Grafenegg

Adventný poznávací zájazd do Rakúska pre 1 osobu vrátane dopravy autobusom, služieb sprievodcu a poistenia insolventnosti za 25,90€

Navštívte aj vy najkrajšiu výstavu perníkových chalúpok v Európe v spojení s neopakovateľnou atmosférou na romantickom zámku Grafenegg len za 25,90€.

Adventný poznávací zájazd do Rakúska pre 1 osobu vrátane dopravy autobusom, služieb sprievodcu a poistenia insolventnosti za 25,90€

Ostatné varianty ponuky

13x kúpené

Perníky - neodmysliteľná súčasť vianočnej atmosféry!

Ani vy si neviete predstaviť vianočnú atmosféru bez neodolateľnej vône a chute perníkov? Priblížte si ju vo veľkom na najkrajšej výstave perníkových chalúpok v Európe, ktorá tento rok bude mať už jubilejný 20. ročník v oranžérii romantického kláštora Zwettl. Nájdete tu približne 42 preníkových chalúpok a zoznámite sa s ich históriou.

Neskôr bude náš program pokračovať do romantického zámku Grafenegg, kde sa koná vianočný trh považovaný za jeden z najkrajších v Dolnom Rakúsku a považujú tu advent za veľkolepú slávnosť, ktorej sa zúčastní najmenej 150 vystavovateľov. V slávnostne vyzdobenom parku a v priestoroch zámku nájdete všetko tradičné, čo k adventu patrí - rôzne remeselné výrobky, kulinárske špeciality, hudobné  vystúpenia a lampiónový sprievod.

Nepremeškajte možnosť zažiť neopakovateľnú predvianočnú atmosféru!

V skratke

  • zľava na poznávací zájazd do Rakúska pre 1 osobu
  • návšteva najkrajšej výstavy perníkových chalúpok v Európe a advent na zámku Grafenegg
  • oboznámenie sa s históriou perníkových chalúpok a domčekov
  • autobusová doprava
  • prehliadka rôznych remeselných výrobkov, kulinárskych špecialít, hudobných vystúpení a lampiónového sprievodu
  • služby skúseného sprievodcu

 

perniky

Informácie

O voľných miestach sa informujte priamo v CK Prima Travel, ktorá zájazd organizuje. Rezerváciu je nutné uskutočniť e-mailom na: info@primatravel.sk, pri rezervácii prosíme nahlásiť: mená a priezviská cestujúcich, číslo kupónu, nástupné miesto, číslo občianskeho preukazu alebo pasu, dátum narodenia (v prípade záujmu o cestovné poistenie), telefonický kontakt a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu. V prípade záujmu o miestenky alebo cestovné poistenie poprosíme túto informáciu nahlásiť v cestovnej kancelárii pri rezervácii zájazdu. Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Nitra, Sereď, Trnava - príplatok za nástupné miesto: 2 €/osoba. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643