Dámske kabelky z pravej kože od talianskej značky Guido Banini

A. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - aquamarínová

Talianske kožené kabelky Guido Banini už od 14,49 € na akúkoľvek príležitosť. Získajú si vás kvalitným spracovaním kože, klasickými doplnkami a elegantným dizajnom. Na výber viac druhov.

A. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - aquamarínová

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 14,49 do 19,99

5x kúpené
A. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - aquamarínová 64%
B1. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - čierna 58%
C1. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - čierna 58%
C2. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - hnedá 58%
D1. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - čierna 54%
D2. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - hnedá 54%
B2. Dámska kožená kabelka GUIDO BANINI - hnedá 58%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Večná elegancia s kabelkami Guido Banini

Elegancia je štýl, ktorý pretrvá navždy. A rovnako je to aj s kabelkami značky Guido Banini. Tieto kabelky odrážajú prirodzenú eleganciu a krásu. Klasické doplnky a kvalitné spracovanie pravej kože im len pridáva na atraktívnosti. Preto ich môžete nakombinovať s akýmkoľvek outfitom a mať ju pri sebe pri každej príležitosti...

V skratke

  • zľava na dámsku tašku od Guido Banini
  • na výber dva modely
  • na výber v dvoch farbách
  • kvalitné spracovanie
  • veľký priestor
  • uzatvárateľná na zips
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná dodatočná objednávka cez e-shop: pre koženú kabelku A: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/235-KABELKA-STEFANO-od-GUIDO-BANINI-aquamarinova, pre koženú kabelku B: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/209-KOZENA-KABELKA-STEFANO-od-GUIDO-BANINI-tmave-hneda, prekoženú kabelku C: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/208-KOZENA-KABELKA-STEFANO-od-GUIDO-BANINI , pre koženú kabelku D1: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/233-KOZENA-KABELKA-STEFANO-od-GUIDO-BANINI-cerna a pre koženú kabelku D2: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/232-KOZENA-KABELKA-STEFANO-od-GUIDO-BANINI-hneda-cognacZvoľte množstvo, kliknite na "kúpiť". Zvoľte spôsob dopravy "Slovenská pošta - doporučene" a platbu "bankovým prevodom", kliknite na "objednať". Následne vyplníte potrebné údaje na doručenie zásielky. Do kolónky  "Poznámka pre zľavový kupón" napíšte farbu kabelky, zadajte číslo a heslo kupónu. Do 24 hod. obdržíte faktúru na 0 €. Faktúra vám slúži ako záručný list. Poštovné a balné v rámci SR 2,50 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.