Letecký zájazd do Turecka - Lýkijské pobrežie na 8 dní. Spoznajte svetoznáme pamiatky a nechajte sa rozmaznávať all inclusive službami a wellness!

8-dňový letecký zájazd do Turecka pre 1 osobu ANTALYA – LÝKIJSKÉ POBREŽIE

Osemdňový letecký poznávací zájazd za krásami Turecka na Lýkijskom pobreží už od 349 €. V cene doprava, ubytovanie, all inclusive služby, vstupy do pamiatok, sprievodca a rozmaznávanie vo wellness.

8-dňový letecký zájazd do Turecka pre 1 osobu ANTALYA – LÝKIJSKÉ POBREŽIE

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 349 do 399

2x kúpené

Krása, história i oddych na celých 8 dní!

Na tomto výlete sa nudiť nebudete! Ak hľadáte viac, ako len vylihovanie, poďte spoznať krásy AntalyeLýkijského pobrežia na juhu Turecka! Rastú tu datľové palmy, avokáda, bavlník, sezam a granátové jablká. To všetko vďaka obrovskej delte rieky, ktorá do mora steká z hôr. Tento nádherný biotop sa rozkladá medzi vysokými horami na jednej strane a krásnou bielou plážou Iztuzu pri meste Dalyan na strane druhej. Okrem tejto nádhery navštívite tiež mesto Myra, rodisko sv. Mikuláša, ubytujete sa v luxusných hoteloch s plnou penziouall inclusive službami a ako bonus si vychutnáte rozmaznávanie vo wellness! Jednoducho vysnívaná dovolenka! :-)

V skratke

  • zľava na 8-dňový letecký zájazd do Turecka
  • nádherná Antalya a celé Lýkijské pobrežie 
  • ubytovanie v luxusných 5* a 4* hoteloch
  • v jednom z hotelov all inclusive služby a v druhom plná penzia
  • wellness & spa balíček
  • kvalifikovaný slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca
  • vstupy do pamiatok vrátane odborného výkladu sprievodcu

Informácie

Cena kupónu zahŕňa: let z Viedne do Antalye a späť, 5 x ubytovanie  v 2-lôžkových izbách v 5* hoteli ROYAL HOLIDAY PALACE  v stredisku LARA s All Inclusive, 2 x ubytovanie  v 2-lôžkových izbách v 4* hoteli v oblasti Fethiye a Denizli s plnou penziou, wellness v niektorých hoteloch – krytý bazén, parný kúpeľ, sauna, WELLNESS & SPA BALÍČEK - 1 x peeling 15-20 min, 1 x masáž peny 15-20 min, 1 x masážny olej 15-20 min, plavba loďou v mestečku Dalyan, 20 kg odbavená batožina a 5 kg príručná batožina, moderné a klimatizované autobusy počas presunov v Turecku, uvítací koktail, kvalifikovaný slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca, vstupy do pamiatok vrátane odborného výkladu sprievodcu, poistenie CK proti insolventnosti. Po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď v CK, max. do 14 dní pred odletom a rezervovať si zájazd na 0948 107 696 alebo na ck@eko-travel.skTermín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu.. V cene nie sú zahrnuté: letiskové, palivové, servisné a rezervačné poplatky - 139 €/os.​ Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ