Osem dní skvelej dovolenky na Lýkijskom pobreží v Turecku. Nádherná príroda, dávna história a k tomu All inclusive a wellness!

8-dňový letecký zájazd do Turecka pre 1 osobu ANTALYA – LÝKIJSKÉ POBREŽIE

Letecký zájazd do Turecka na osem dní - Lýkijské pobrežie už od 349 € vrátane dopravy a ubytovania! Spoznajte svetoznáme pamiatky a nechajte sa rozmaznávať All inclusive službami a wellness!

8-dňový letecký zájazd do Turecka pre 1 osobu ANTALYA – LÝKIJSKÉ POBREŽIE

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 349 do 399

2x kúpené

Osem dní všetkého, čo k dokonalej dovolenke patrí!

Doprajte si jedinečnú dovolenku na ceste za krásami AntalyeLýkijského pobrežia na juhu Turecka! Nespútaná, exotická príroda, delty horských riek, ktoré sa klenú skalnatými úbočiami či bielou plážou Iztuzu pri meste Dalyan. Okrem týchto krás navštívite aj mesto Myra. A budete ubytovaní v luxusných hoteloch s All inclusive a wellness. Dokonalá dovolenka!

V skratke

  • zľava na 8-dňový letecký zájazd do Turecka
  • nádherná Antalya a celé Lýkijské pobrežie 
  • ubytovanie v luxusných 5* a 4* hoteloch
  • v jednom z hotelov all inclusive služby a v druhom plná penzia
  • wellness & spa balíček
  • kvalifikovaný slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca
  • vstupy do pamiatok vrátane odborného výkladu sprievodcu

Informácie

Cena kupónu zahŕňa: let z Viedne do Antalye a späť, 5 x ubytovanie  v 2-lôžkových izbách v 5* hoteli ROYAL HOLIDAY PALACE  v stredisku LARA s All Inclusive, 2 x ubytovanie  v 2-lôžkových izbách v 4* hoteli v oblasti Fethiye a Denizli s plnou penziou, wellness v niektorých hoteloch – krytý bazén, parný kúpeľ, sauna, WELLNESS & SPA BALÍČEK - 1 x peeling 15-20 min, 1 x masáž peny 15-20 min, 1 x masážny olej 15-20 min, plavba loďou v mestečku Dalyan, 20 kg odbavená batožina a 5 kg príručná batožina, moderné a klimatizované autobusy počas presunov v Turecku, uvítací koktail, kvalifikovaný slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca, vstupy do pamiatok vrátane odborného výkladu sprievodcu, poistenie CK proti insolventnosti. Po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď v CK, max. do 14 dní pred odletom a rezervovať si zájazd na 0948 107 696 alebo na ck@eko-travel.skTermín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu.. V cene nie sú zahrnuté: letiskové, palivové, servisné a rezervačné poplatky - 139 €/os.​ Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ