Pilotom na skúšku alebo zážitkový let športovým lietadlom po vybranej trase - odlety z celého Slovenska!

60-minútový zážitkový let Pilotom na skúšku pre 1 osobu (letisko Námestovo)

Staňte sa pilotom na skúšku a zažite najlepší let svojho života. Vyberte si trasu, po ktorej budete letieť a vychutnajte si krásne pohľady na krajinu. Odlety z každého kúta Slovenska!

60-minútový zážitkový let Pilotom na skúšku pre 1 osobu (letisko Námestovo)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 38 variantov.

cena od 59,90 do 244,90

6x kúpené
končí dnes alebo po vypredaní
Ako kupóny darovať?

Let športovým lietadlom alebo Pilotom na skúšku

Kúpiť

Podmaňte si oblohu

V lietadle už asi sedela väčšina ľudí, je to celkom bežná skúsenosť. Ale čo miesto pilota? To ste si už vyskúšali? Teraz na to máte jedinečnú príležitosť! Odborníci z Pilot Clubu - Letecká škola vás v krátkosti poučia o pilotovaní športového lietadla, aby ste mohli bezpečne zasadnúť na jeho miesto. A potom spolu vzlietnete. Môžete si vybrať trasu, po ktorej poletíte - pridali sme odletové miesta z každého kúta Slovenska! Alebo si nerobte starosti s pilotovaním a vyberte si zážitkový let z miesta pasažiera. Pozrite si Vysoké Tatry, Oravu, Bratislavu či vaše rodné mesto. Zažite let svojho života - na mieste pilota alebo pasažiera!

V skratke

  • zľava na zážitkový let alebo let Pilotom na skúšku
  • na výber rôzne dĺžky letov od 20 do 60 min.
  • odlety z rôznych kútov Slovenska
  • možnosť letu pre 1 pasažiera-pilota na skúšku alebo s 2-3 pasažiermi
  • možnosť predĺžiť si let zakúpením viacerých kupónov
  • netradičný darček pre vašich blízkych 

Informácie

Potrebná objednávka minimálne 3 dni pred letom na tel. čísle 0908 770 702 s nahlásením čísla kupónu (ideálne je kontaktovať poskytovateľa zážitku hneď po obdržaní kupónu). Kupón je možné uplatniť počas pracovných dní i počas víkendov. Lieta sa iba vo vhodnom počasí, nie počas dažďa, silného vetra či oblačnosti v malej výške. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Po krátkej inštruktáži si môžete vyskúšať riadenie lietadla. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ