Vstupenka na predstavenie divadla Teatro Wüstenrot v Bratislave podľa vlastného výberu

6 špeciálnych kupónov "1+1 zadarmo" na predstavenie divadla Teatro Wüstenrot podľa vlastného výberu, s ktorými získate pri nákupe jednej vstupenky druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zadarmo

Špeciálny kupón 1+1 do divadla Teatro Wüstenrot na predstavenie podľa vlastného výberu. Pozrite si napríklad komédiu Šialené nožničky, Lordi, Mandarínková izba či muzikál Frida - Maľovať a milovať!

6 špeciálnych kupónov "1+1 zadarmo" na predstavenie divadla Teatro Wüstenrot podľa vlastného výberu, s ktorými získate pri nákupe jednej vstupenky druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zadarmo

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 4,90 do 22,90

6x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

3,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Slovenská pošta

3,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(u vás do 2 pracovných dní)

Zásielkovňa

1,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 50 €

(osobný odber nasl. pracovný deň pri úhrade do 12:00)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Kultúrny zážitok, na ktorý len tak nezabudnete

Život divadelnej postavy nie je nič moc - samé peripetie, kolízie, zvraty či krízy. Našťastie, z pohodlia divadelného sedadla ide o zaujímavé prvky, ktoré budete sledovať so zatajeným dychom a niekedy i slzami v očiach. Najčastejšie slzami smiechu, pretože repertoár divadla Teatro Wüstenrot ponúka hlavne úspešné a overené komédie ako Šialené nožničky, Mandarínková izba, Lordi alebo Podfuk. Ak máte radi muzikály určite si prídete na svoje počas predstavenie Frida - maľovať a milovať o legendárnej mexickej maliarke. Využite skvelú akciu pre všetkých milovníkov dobrej zábavy a zoberte niekoho, na kom vám záleží na nezabudnuteľné divadelné predstavenie.

V skratke

  • zľava na vstupenku na predstavenia divadla Teatro Wüstenrot 
  • úspešné komédie ako Šialené nožničky, Lordi, Mandarínková izba či muzikál Frida - Maľovať a milovať
  • na výber i výhodné balíky s viacerými vstupenkami
  • známi slovenskí herci
  • skvelý tip na darček

Informácie

TENTO KUPÓN NIE JE VSTUPENKA! MUSÍTE SI HO VYMENIŤ ZA ŠPECIÁLNY KUPÓN S KTORÝM ZÍSKATE DRUHÚ VSTUPENKU NA VEDĽAJŠIE SEDADLO V POKLADNICI TEATRO WUSTENROT do 31.5.2016 v BA na Dunajskej 4 (Po - Pi: 9:00 - 17:00).  V prípade voľby "zaslanie poštou" dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, vstupenka vám bude automaticky zaslaná na vami uvedenú adresu, poštovné a balné v rámci SR 0,90 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu. Pri zakúpení jednej vstupenky v pokladni Teatro Wüstenrot a predložení špeciálneho "kupónu 1+1" dostane zákazník druhú vstupenku na vedľajšie sedadlo zdarma. Akcia platí na všetky divadelné predstavenia do 30.6.2017 z produkcie GEDUR okrem premiér v divadelnej sále Teatro Wüstenrot. Neplatí na predstavenia vo Veľkej sále Istropolisu a pri ktorých je v programe divadla napísané "Neplatia zľavové kupóny". Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk