Vianočné magnetky, pohľadnice a pozdravy s vlastnými fotografiami na výber v niekoľkých motívoch

6 ks vianočných pozdravov 10x15 cm, perlový fotopapier

Dobrý darček je ten, ktorý si zapamätáme. Vytvorte si originálne vianočné darčeky - pohľadnice, magnetky alebo pozdravy s vlastnou fotografiou, ktoré si vaši blízki môžu uchovať.

6 ks vianočných pozdravov 10x15 cm, perlový fotopapier

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 2,99 do 10,70

149x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,20€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Ten najosobnejší vianočný darček

Je škoda, že klasické papierové pozdravy či pohľadnice z vianočných tradícií už takmer vymizli. Skúste oživiť tento zvyk a potešte vašich blízkych prianím poslaným poštou namiesto SMS-ky. Ale neposielajte im len takú hocijakú poštu! Pozdrav s vlastnou fotkou urobí adresátovi väčšiu radosť a určite neskončí v koši kvôli nedostatku úložného miesta v telefóne. Rovnako milou pozornosťou môžu byť aj magnetky s fotografiou doplnené o vianočný motív. Najkrajšie sviatky roka sú totiž o radosti, ktorú môžete svojim blízkym vyčariť a s touto ponukou trafíte naozaj do čierneho! 

Pre doručenie do Vianoc je potrebné vytvoriť objednávku najneskôr 15.12.2017. 

V skratke

  • zľava na výrobu magnetiek s vašou fotografiou
  • vaša vlastná fotografia bez úprav
  • magnetka ako milá ozdoba do bytu či do kancelárie
  • pohľadnice či pozdravy ako originálny suvenír pre vašich známych
  • na výber pekné vianočné motívy
  • tip na vianočný darček pre blízkych

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné vytvoriť dodatočnú objednávku cez e-mail: jamaps@jamaps.sk (do emailu uveďte číslo motívu, ktorý ste si vybrali - motívy nájdete na https://www.jamaps.sk/portfolio/vianocne-pohladnice-a-pozdravy/, vašu adresu, e-mail, telefón, číslo kupónu a v prílohe vašu fotografiu). Výroba trvá do 6 pracovných dní od schválenia návrhu. Poštovné a balné v rámci SR 1,20 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Doručenie do Vianoc máte zaručené, ak si objednávku vytvoríte najneskôr 15.12.2017. Objednávky zrealizované po 15.12.2017 budú doručené až po 10.01.2018. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Mgr. Janka Balážová

 

telefón: 
0915 171 429