Magnetky, pozdravy alebo pohľadnice s veľkonočným motívom a vlastnou fotografiou

6 ks veľkonočných pozdravov 10x15 cm, perlový fotopapier (kvalitná fototlač), bez potlače pre adresu, s farebnou obálkou podľa výberu zákazníka

Veľkonočné magnetky, pozdravy a pohľadnice s vašou vlastnou fotografiou už od 2,99 €. Obdarujte blízkych originálnym darčekom! Na výber z viacerých motívov i rozmerov.

6 ks veľkonočných pozdravov 10x15 cm, perlový fotopapier (kvalitná fototlač), bez potlače pre adresu, s farebnou obálkou podľa výberu zákazníka

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 2,99 do 10,70

8x kúpené

Privítajte jar originálnym spôsobom

Veľká noc si žiada veľké prekvapenia. Nemáme na mysli tie z čokoládových vajíčok, ale originálne pozdravy, pohľadnice či magnetky s vašim vlastným motívom. Spomeňte si na vašich blízkych jedinečným spôsobom. Chcete na fotografii darovať kúsok seba? Alebo vášho domáceho miláčika či umeleckú sériu fotografií na privítanie jari? Možnosti sú naozaj neobmedzené. Zvečnite si svoje spomienky tým najzaujímavejším spôsobom!

V skratke

  • zľava na výrobu magnetiek, pozdravov alebo pohľadníc z vašej fotografie
  • na výber z mnohých veľkonočných motívov
  • magnetka ako milá ozdoba do bytu či do kancelárie
  • pozdrav či pohľadnica s vašou fotografiou bude ešte osobnejším pozdravom
  • tip na darček pre blízkych

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné vytvoriť dodatočnú objednávku cez e-mail: jamaps@jamaps.sk (do emailu uveďte vašu adresu, e-mail, telefón, číslo kupónu a v prílohe vašu fotografiu a číslo motívu, ktorý ste si vybrali, príp. farbu obálky.) Motívy nájdete na http://www.jamaps.sk/portfolio/velkonocne-pozdravy-a-pohladnice/. Výroba magnetiek trvá do 6 pracovných dní od schválenia návrhu. Ak chcete dodať tovar do Veľkej noci, je potrebné vykonať objednávku cez e-mail najneskôr do 22.3.2018. Poštovné a balné v rámci SR 1,20 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Mgr. Janka Balážová

0915 171 429