Nezabudnuteľných 6 dní na nádhernej Sardínii s výletom na Korziku s CK Prima Travel

6-dňový zájazd na Sardíniu s výletom na Korziku pre 1 osobu

Navštívte Karibik Stredomoria - 6-dňový zájazd na Sardíniu s výletom na francúzsku Korziku len za 269 € s CK Prima Travel. Čakajú na vás biele pláže, nedotknutá príroda, záhadné stavby a omnoho viac!

6-dňový zájazd na Sardíniu s výletom na Korziku pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

12x kúpené

Spoznajte smaragd Stredomoria

Tak nazývajú Sardíniu domáci, ktorí sú právom hrdí na jeden z najkrajších ostrovov sveta. Tento zelený raj v Taliansku sa pýši azúrovým morom, nekonečnými plážami s bielym pieskom a nedotknutou prírodou. Nespoznáte ho z luxusných hotelových rezortov, s CK Prima Travel sa naňho pozriete z inej strany. Okrem nedotknutých pláží, záhadných stavieb - nuraghov či návštevy krásnych mestečiek s nezameniteľnou architektúrou, sa vydáte i na slnkom zaliaty neďaleký francúzsky ostrov Korzika do mesta Bonifacio, ktoré je položené vysoko nad morom na vápencových skalách a vidieť ho je veľkým zážitkom.

Zažite 6-dňové dobrodružstvo na čarokrásnom ostrove a odneste si nezabudnuteľné spomienky!

V skratke

  • zľava na 6-dňový zájazd na Sardíniu s výletom na Korziku
  • návšteva najkrajších pláží s bielym pieskom, Olbie, Alghera či Bosy
  • výlet na 1 deň na francúzsku Korziku
  • preprava trajektom
  • bez nočných jázd autobusom
  • služby skúseného sprievodcu počas celého zájazdu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom

 

Informácie

Po zakúpení nášho zájazdu je nutné IHNEĎ po obdržaní kupónu poslať na mail info@primatravel.sk: meno a priezvisko, adresu trvalého bydliska, dátum narodenia,, telefonický kontakt, číslo občianskeho preukazu, číslo zľavového kupónua tiež prípadný záujem o kajutu - ak áno, o ktorú (2-lôžkovú, 4-lôžkovú...) - odporúčame vopred overiť v cestovnej kancelárii, ktoré kajuty sú dostupné, nakoľko sa rýchlo vypredávajú. Faktúru za príplatky (nástupné miesta, miestenky, lodný lístok, prípadne kajuta, manipulačný poplatok) vám vyfakturuje cestovná kancelária. CK si vyhradzuje z dôvodu časov plavieb trajektu zmeniť termín zájazdu o 1 až 2 dni - prosíme brať na vedomie, nezávisí to od cestovnej kancelárie, ale od lodnej spoločnosti. Nástupné miesta: Nitra, Trnava - 10 €, Bratislava - bez príplatku. Pokyny k zájazdu budú zaslané e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Povinné príplatky: manipulačný trajektový poplatok - 10 € / osoba, lodný lístok - 45 € / osoba / jedna cesta.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643