6-dňový zájazd do levanduľového Provensálska - navštívte Marseille, Nice, Monako a Aix-en-Provence

6-dňový poznávací zájazd do levanduľového Provensálska s návštevou Aix-en-Provence, Nice, Marseille a Monaka pre 1 osobu

Vôňa levandule, jemný morský vánok a dychberúce mestá Provensálska. Vyberte sa spoznávať Južné Francúzsko s CK Prima Travel.

6-dňový poznávací zájazd do levanduľového Provensálska s návštevou Aix-en-Provence, Nice, Marseille a Monaka pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Voňavý zájazd k Azúrovému moru

Len si predstavte tú idylku... jemný morský vánok rozhojdáva steblá levandule a roznáša jej vôňu na kilometre, až do elegantných historických centier miest na pobreží Francúzskej riviéry. Do toho hrá pouličný umelec na akordeóne a všade rozvoniavajú croissanty. A vy môžete byť pri tom! V regióne Provence nájdete všetko, po čom len vaše srdce túži. Dychberúce pamiatky, výborné jedlo, šarm miestnych obyvateľov, opojnú vôňu levandule a nádherné Azúrové more. Vyberte sa na 6-dňový zájazd od CK Prima Travel, kde zažijete mix toho najlepšieho a najkrajšieho, čo juh krajiny galského kohúta ponúka.

V skratke

  • zľava na 6-dňový zájazd pre 1 osobu do levanduľového Provensálska
  • v cene autobusová doprava a ubytovanie v hoteli
  • k dispozícii služby sprievodcu
  • spoznajte Nice, Marseille, Monako a Aix-en-Provence
  • navštívte Monte Carlo a oceánografické múzeum, s viac ako 4 tisíc druhmi rýb
  • kúpanie v azúrovom mori

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Nitra, Trnava, Sereď: 8 €, Bratislava bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Povinný doplatok: pobytová taxa 2 €/osoba (v prípade, že si ju hotel bude účtovať)

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643