Vitamínová infúzia na Klinike exkluzívnej estetickej medicíny Victoria Regia - doplnenie dôležitého vitamínu C priamo do krvi

5x Jednorázová aplikácia vitamínu C priamo do krvi pre 1 osobu

Vaše telo potrebuje veľkú dávku vitamínu C vždy, keď je v nerovnováhe. Zápaly, oxidačný stres, únava, prepracovanie - so všetkým vám pomôže vitamínová infúzia na Klinike Victoria Regia.

5x Jednorázová aplikácia vitamínu C priamo do krvi pre 1 osobu

5x Jednorázová aplikácia vitamínu C priamo do krvi pre 1 osobu 150

Cena: 70 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 18 do 70

7 zákazníkov

Keď nestačí iba jeden pomaranč

Vedeli ste, že vitamín C má viac ako 20 pozitívnych účinkov na naše telo? Avšak pri užití vysokej dávky prostredníctvom potravín alebo výživových doplnkov sa do krvi vstrebe len malé množstvo. Ideálne je dostať vysokú koncentráciu céčka priamo do krvi. Práve na to slúži vitamínová infúzia v Klinike Victoria Regia. Pomôže získať svieži mladistvý vzhľad, pomáha pri prepracovaní, únave, rôznych zápaloch, aj pri zlom stravovaní, vylepšuje tonus pokožky alebo pri kĺbových ochoreniach. Vyskúšajte overenú vitamínovú bombu, ktorá vaše telo znova nakopne!

Ak sa telo nachádza v akomkoľvek nerovnovážnom stave (bez ohľadu na príčinu tejto nerovnováhy), potreba vyššej koncentrácie vitamínu C v krvnej plazme mnohonásobne rastie. Dostatočné množstvo sa dá do organizmu dostať len jeho priamym podaním do krvi.

V skratke

  • zľava na vitamínovú infúziu
  • vysoká dávka vitamínu C podaná priamo do krvi
  • pre každého, kto sa cíti unavený, prepracovaní
  • aj pri zápalových ochoreniach, pri bolestiach kĺbov
  • vylepšuje tonus pokožky a dodá svieži mladistvý vzhľad
  • pre tých, čo sa zle stravujú
  • bezpečné prevedenie
  • skúsený tím odborníkov

Informácie

Po zakúpení kupónov je potrebná rezervácia telefonicky na 0907888888 alebo mailom: info@victoria-regia.sk. Odporúčame rezervovať termín, čo najskôr po zakúpení kupónov. Rezervácia je záväzná. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Klinika Magnifica 

Laurinská 9
Bratislava 811 01
0907888888