Vianočné voňavé sviečky - vyberte si z množstva druhov 5 tých najkrajších!

5 kusov vianočných vonných sviečok

Rozvoňajte si vianočnú domácnosť sviečkami. Vyberte si zo širokej ponuky 5 tých najmilších a nechajte prísť vianočnú atmosféru k vám domov.

5 kusov vianočných vonných sviečok

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Vykúzlite si sviatočnú atmosféru

Ako voňajú Vianoce u vás? Po ihličí, škorici, vanilke či mandarínkach? Vymeňte počas sviatkov sviečkovú za ozajstné sviečky a nechajte do vašej domácnosti vstúpiť tú pravú atmosféru Vianoc. Vyberte si zo širokej ponuky sviečok vo vyzdobenej sklenenej nádobe a prevoňajte celú domácnosť. Sviečky sú dostupné v množstve farieb a motívov, z ktorých si zaiste vyberiete tie, ktoré sa hodia k vášmu stromčeku. Vyskladajte si váš balíček až z 5 sviečok a môžete nimi obdarovať niekoho, komu chcete urobiť radosť. Plameň sviečky a prichádzajúce sviatky je kombinácia, ktorá k sebe neoddeliteľne patrí. :)

V skratke

  • zľava na 5 ks vonných sviečok v sklenenom pohári
  • množstvo druhov na výber (uvediete v poznámke)
  • rôzne dizajny, farby a vône
  • elegantná vianočná dekorácia
  • tip na darček

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR  2,50 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.najvec.sk

 

telefón:
0905 499 209