Navštívte najkrajšie miesta Ríma a Vatikánu počas 5-dňového zájazdu

5-dňový zájazd pre 1 osobu do Ríma a Vatikánu

Nenechajte si ujsť bohatú históriu Ríma i miništátik Vatikán počas 5-dňového zájazdu. Vychutnajte si Koloseum, Námestie sv. Petra či Anjelsky hrad z tesnej blízkosti a nadýchnite sa minulosti!

5-dňový zájazd pre 1 osobu do Ríma a Vatikánu

Tam, kam vedú všetky cesty

Iba málokedy sa môže stať, že počas jedného dňa prejdete celý štát! Vo Vatikáne to však možné je. Vydajte sa s nami za poznaním a objavte krásne zákutia tohto miništátiku. Vynikajúca pizza, cestoviny či správne pripravené espresso je síce fajn, no Rím ponúka oveľa oveľa viac. Nechajte sa očariť drsnou minulosťou Kolosea a pripomeňte si časy slávnej Rímskej ríše i jej nečakaný pád. Rím je ako živá encyklopédia, a každá z jeho uličiek je len jedna stránka, ktorá vám chce niečo povedať. Nepremeškajte príležitosť a objavujte Taliansko vo veľkom štýle!

V skratke

  • zľava na 5-dňový autobusový zájazd do Ríma a Vatikánu
  • v cene aj ubytovanie v hoteli s raňajkami
  • prehliadka centra mesta so sprievodcom
  • najkrajšie miesta Ríma a najmenší štát na svete Vatikán

Informácie

Potrebná rezervácia e-mailom na: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu). Prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900 alebo 0903 245 900. Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom. Nástupné miesto: Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. V cene nie je pobytová taxa v Ríme.

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava
0903 452 900