Päťdňový prázdninový zájazd do Ríma s prehliadkou mesta a oddychom pri mori

5-dňový zájazd do Ríma s pobytom pri mori pre 1 osobu za 169 € vrátane dopravy, raňajok, ubytovania v hoteli a služieb sprievodcu

Prehliadnite si úchvatné nádhery večného mesta Rím a relaxujte pri mori! 5-dňový zájazd do Talianska len za 169 € vrátane dopravy, ubytovania v hoteli s raňajkami a služieb sprievodcu.

5-dňový zájazd do Ríma s pobytom pri mori pre 1 osobu  za 169 € vrátane dopravy, raňajok, ubytovania v hoteli a služieb sprievodcu

Ostatné varianty ponuky

15x kúpené

Prázdniny v Ríme s oddychom pri mori!

Čo môže byť lepšie ako navštíviť mesto miest Rím a popritom si oddýchnuť pri mori? Neváhajte a poďte s nami do Ríma, ktorý patrí k najnavštevovanejším mestám sveta. Monumentálne stavby, dychvyrážajúce fontány, katedrály, námestia, chrámy, paláce, galérie, pizza, taliansky šarm -  vitajte v Ríme! Tak, ako sa hovorí, že "všetky cesty vedú do Ríma", tak v Ríme vedú všetky cesty k nádherným historickým pamiatkam. Rím je svet sám o sebe, kolíska európskej civilizácie, je to jedno obrovské múzeum pod šírym nebom, osviežené šarmom talianskej metropoly. Každý si tu nájde niečo, či už milovníci histórie, architektúry, módy alebo umenia.
 
CK Prima Travel vybrala to najlepšie, čo môžete v Ríme vidieť, spolu s celodenným relaxom pri mori!
 
Rím

V skratke

  • zľava na zájazd do Ríma s pobytom pri mori pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • raňajky v cene kupónu
  • prehliadka mesta so skúseným sprievodcom
  • oddych pri mori
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom

 

Termín zájazdu:

  • 01.07.2015 - 05.07.2015 - VYPREDANÉ
  • 28.08.2015 - 01.09.2015

Informácie

Po obdržaní kupónuje nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Nitra, Trnava: 8 €, Bratislava bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643