Francúzsko: Paríž a Disneyland počas 5-dňového poznávacieho zájazdu

5-dňový zájazd do Paríža pre 1 osobu

Urobte si nezabudnuteľný výlet do Paríža, spoznajte jeho najkrajšie pamiatky a vychutnajte si nádhernú metropolu Francúzska. Vezmite aj vaše deti a vyberte sa aj do slávneho Disneylandu.

5-dňový zájazd do Paríža pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

53x kúpené

Kúzlo metropoly Francúzska

Keď sa chcete ocitnúť v rozprávke, nemusíte cestovať za sedmoro hôr a sedmoro dolín. Stačí sa vybrať do Paríža. Eiffelovka, Notre Dame či Disneyland - navštívte tieto a ďalšie poklady, ktoré ukrýva toto, podľa mnohých, najromantickejšie mesto sveta. Neobídete slávny Moulin Rouge, palác Versailles, Montmartre a keď sa na vás usmeje šťastie, budete sa môcť zadívať i na tajomný úsmev Mony Lisy v múzeu Louvre. Zájazd nadchne tak dospelých, ako aj deti - posledný deň sa budete môcť vybrať do Disneyho sveta rozprávkových postavičiek. Nechajte sa uniesť vlnami mesta na Seine a pripravte si nezabudnuteľné momenty v Paríži.

Možno ste nevedeli...
Paríž je známy svojimi bistrami a letnými terasami. Ak by ste chceli každý deň navštíviť aspoň jednu, zabralo by vám to takmer 30 rokov. V Paríži ich je viac ako 9000!

V skratke

  • zľava na zájazd do Paríža pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • prehliadka mesta so skúseným sprievodcom
  • návšteva Eiffelovky, Notre Dame, Montmartre a ďalších dominánt
  • možnosť navštíviť svetoznámy Disneyland
  • pohodová atmosféra na zájazde

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nitra, Trnava, Sereď - príplatok za nástupné miesto: 9 €/ osoba; Bratislava - bez príplatku. V cene nie sú zahrnuté vstupy do múzeí a na atrakcie. Príplatok za samostatnú izbu 50 €/osoba/celý zájazd. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643